شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد: رزمایش کمک مومنانه سپاه یزد در ۳ مرحله انجام می‌شود‌

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد: رزمایش کمک مومنانه سپاه یزد در ۳ مرحله انجام می‌شود‌

منتشرشده در یزد یکشنبه, 31 فروردين 1399 ساعت 08:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از برگزاری رزمایش کمک مومنانه سپاه و بسیج یزد در سه مرحله خبر داد.

 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در دومین نشست قرارگاه رزمایش مواسات که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد برگزار شد، اظهار داشت: سازمان بسیج مستضعفین کشور رزمایش کمک مومنانه را برای دوران شیوع کرونا طراحی کرده که بسیج در استان‌های مختلف این رزمایش را برگزار می‌کند.

 

وی تصریح کرد: روزی که بر تشکیل قرارگاه مواسات در یزد تاکید شد جلسه هماهنگی رزمایش کمک مومنانه سپاه برگزار و مقرر شد که این رزمایش ذیل عنوان قرارگاه مواسات برگزار شود.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد تصریح کرد: به این ترتیب حتی یک بسته معیشتی خارج از قرارگاه مواسات توزیع نمی‌شود و رزمایش کمک مومنانه هم کاملا با هماهنگی این قرارگاه طرح‌ریزی می‌شود.

 

پورشمسی خاطرنشان کرد: برای رزمایش کمک مومنانه تیزر تبلیغاتی تولید و نشست خبری برگزار شد و تمام رسانه‌های استان هم به صورت کامل به پوشش خبری اخبار این رزمایش پرداختند و تاکید صورت گرفت که این رزمایش با محوریت نماینده ولی فقیه در استان انجام شود.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر سه مرحله برای رزمایش کمک مومنانه طرح‌ریزی شده گفت: مرحله اول این رزمایش دوم و سوم اردیبهشت و همزمان با سالروز تاسیس سپاه، 5 هزار بسته معیشتی در استان یزد توزیع می‌شود.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد مرحله دوم این رزمایش را نیمه ماه مبارک رمضان و مصادف با سالروز ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) دانست و گفت: مرحله سوم این رزمایش هم پیش از عید سعید فطر برگزار می‌شود و فرماندهان نواحی مقاومت استان هم مامور به تبعیت از ائمه جمعه شهرستان‌های خودشان در قرارگاه مواسات شدند.

 

پورشمسی با بیان اینکه بسیج ظرفیتی بسیار عظیم در حوزه‌های مختلف دارد افزود: هرآنچه که ظرفیت بسیج در حوزه نیروی انسانی و امکانات هست در راستای هرچه بهتر برگزار شدن رزمایش مواسات در خدمت این قرارگاه است و در صورت نیاز مورد استفاده قرار می‌گیرد و تلاش شده که مشکلات قشرهای مختلف مورد بررسی قرار گیرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است