شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد :  مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه نیمه ماه رمضان برگزار می‌شود

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد :  مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه نیمه ماه رمضان برگزار می‌شود

منتشرشده در یزد یکشنبه, 07 ارديبهشت 1399 ساعت 14:56
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از برگزاری مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه یزد در نیمه ماه مبارک رمضان و همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به حضور بسیار خوب و باشکوه مردم و نهادهای مختلف در رزمایش مواسات و کمک مومنانه اظهار داشت: به حمدالله با فرمایش مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی)همه حضور پرشوری در کمک به نیازمندان داشتند.

وی تصریح کرد: در حقیقت سپاه الغدیر رزمایش خود تحت عنوان کمک مومنانه را در قالب قرارگاه رزمایش مواسات اجرا کرد تا یک همبستگی در این زمینه در استان یزد وجود داشته باشد.

فرمانده  سپاه استان یزد از کمک و حضور خیرین و کسبه استان یزد در این رزمایش تقدیر و تشکر کرد و افزود: در مرحله نخست این رزمایش، تعداد 9 هزار و 980 بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.

پورشمسی خاطرنشان کرد: همین جریان را ما در نیمه ماه مبارک رمضان و در آستانه میلاد با سعادت امام حسن‌مجتبی(ع) در مرحله دوم اجرا می‌کنیم و برای رفع نیاز و مشکل نیازمندان، بسته‌های معیشتی در بین آنها توزیع می‌شود.

وی گفت: مرحله سوم این رزمایش هم در آستانه عید سعید فطر برگزار می‌شود تا قدری از فشاری که ناشی از شیوع کرونا بر مردم تحمیل شده کاسته شود.

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است