شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدبا حضور فرمانده سپاه الغدیر استان یزد صورت گرفت؛ افتتاح نخستین قرارگاه اقتصاد مقاومتی سپاه الغدیر استان یزد 

با حضور فرمانده سپاه الغدیر استان یزد صورت گرفت؛ افتتاح نخستین قرارگاه اقتصاد مقاومتی سپاه الغدیر استان یزد 

منتشرشده در یزد چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1400 ساعت 13:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: قرارگاه اقتصاد مقاومتی ظرفیت خوبی برای توسعه مشاغل خرد و خانگی و اجرای پروژه‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی با حداقل هزینه را ایجاد می‌کند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در کارگروه اقتصادی مقاومتی استان یزد که به مناسبت افتتاح قرارگاه اقتصاد مقاومتی در محل قرارگاه شهید ابراهیمی برگزار شد اظهار داشت: افتتاح این قرارگاه شروع خوبی برای حرکت و جریان بزرگ در راستای محرومیت‌زدایی و سازندگی ایجاد می‌کند.

 

وی گفت: مجموعه قرارگاه سازندگی هفت ماموریت راهبردی و کلان دارد و ظرفیت‌های زیاد کاری برای انجام دادن دارد، می‌تواند به فروشگاه و نمایشگاه برای ارائه محصولات تولیدی باشد، دارای ظرفیت کارگاهی، واحدهای آموزشی است و آمادگی همکاری و مشارکت با شرکت‌های دانش بنیان که قصد اشتغال دارند است.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد بیان کرد: همچنین این مجموعه که تدارکاتی گروه‌های جهادی استان است، نیازها و وسایل اولیه کار برای نیروهای جهادی که در روزهای اولیه بحران نیاز است را فراهم می‌کند، صندوق قرض‌الحسنه مرکزی در این جا تشکیل شده و با حضور خیرین اکنون دارای 500 میلیون تومان سرمایه است و مرتب وام‌های اشتغال‌زایی، کمک هزینه ازدواج و جهزیه را ارائه می‌دهد.

 

وی گفت: قرارگاه اقتصاد مقاومتی ظرفیت خوبی برای توسعه مشاغل خرد و خانگی و اجرای پروژه‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی با حداقل هزینه را ایجاد می‌کند.

 

اولین مجموعه قرارگاه اقتصاد مقاومتی سپاه استان یزد با حضور فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، استاندار و  مدیران دستگاه‌های دولتی رسما افتتاح شد.

 

ساختمان قرارگاه اقتصاد مقاومتی شهید ابراهیمی شامل فضاهای وی‍ژه‌ی آموزشی، تولیدی، نمایش و فروش هنرمندان و مشاغل خرد و خانگی است و در آن نمایشگاه و فروشگاه دائمی محصولات قرارگاه اقتصاد مقاومتی ایجاد شده است، خیاطی، زیلوبافی، فرآورده محصولات کنجدی، صنایع دستی بخشی از محصولات ارائه شده در این نمایشگاه بودند.

 

اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی و عمرانی، اشتغال‌زایی و کارآفرینی از دیگر فعالیت‌های سازمان بسیج سازندگی در این قرارگاه است.

 

انتهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است