شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیراستان یزد : ایستادگی رزمندگان دفاع مقدس غروری ماندگار برای انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه الغدیراستان یزد : ایستادگی رزمندگان دفاع مقدس غروری ماندگار برای انقلاب اسلامی است

منتشرشده در یزد دوشنبه, 03 خرداد 1400 ساعت 14:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه الغدیراستان یزد با اشاره به ایثارگری‌های شهیدان حاج احمد متوسلیان، شهید احمد کاظمی و شهید خرازی، تأکید کرد: ایستادگی رزمندگان دفاع مقدس غروری ماندگار برای انقلاب اسلامی و ملت شهید پرور ایران است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیراستان یزد در مراسم تکریم و معارفه مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد، با اشاره به اهمیت فرا رسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر، اظهار کرد: عملیات الی بیت المقدس یکی از عملیات‌های سخت و فوق العاده بود که با درایت فرماندهان انقلابی ایران اسلامی و دلاوری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به پیروزی انجامید.

 

وی با بیان این‌که فتح خرمشهر به معنای واقعی کلمه اهمیت باور نصرت الهی است، افزود: ایثارگران در عملیات الی‌بیت المقدس ثابت کردند که در مواقع بحرانی نباید به هیچ کس و هیچ چیز جز عنایت حق دلخوش کنیم و همچنان با تبعیت محض از ولایت فقیه در مسیر انقلاب و پاسداری از ارزش‌های دینی و الهی گام برداریم.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: کل مناطق اشغالی که دشمن در ابتدای جنگ از خاک ایران اسلامی تصرف کرده بود، ۲۰ هزار کیلومتر مربع بود و این در حالی است که منطقه عملیاتی الی بیت المقدس به تنهایی پنج هزارو ۵۰۰ کیلومتر مربع وسعت داشت.

 

سردار پورشمسی آمادگی کامل دشمن را از دیگر ویژگی‌های منحصربفرد عملیات الی بیت المقدس دانست و تصریح کرد: شاید در سال‌های آینده هم هیچ کدام از ارتش‌ها و قدرت‌های نظامی منطقه قادر نباشند این چنین عملیاتی را که توسط فرماند‌های ۲۰ ساله ایرانی طراحی و اجرا شده است را انجام دهند.

 

وی خاطرنشان کرد: بر اساس اطلاعات بدست آمده قریب به ۶۰ درصد تجهیزات خودروی عراق در محدودیت عملیاتی الی بیت المقدس حضور داشتند و ارتش عراق با شش لشکر اصلی، ۱۹ تیپ مستقل و ۳۰ گردان مجهز به انواع سلاح هم نتوانست در برابر اراده رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ایستادگی کند.

 

فرمانده سپاه الغدیر با اشاره به ایثارگری‌های شهیدان حاج احمد متوسلیان، شهید احمد کاظمی و شهید خرازی، تأکید کرد: ایستادگی رزمندگان دفاع مقدس غروری ماندگار برای انقلاب اسلامی و ملت شهید پرور ایران است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است