شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر یزد مطرح کرد : خدمت بسیجیان یزد در ۱۱ شهرستان برای مقابله با کرونا 

فرمانده سپاه الغدیر یزد مطرح کرد : خدمت بسیجیان یزد در ۱۱ شهرستان برای مقابله با کرونا 

منتشرشده در یزد یکشنبه, 24 مرداد 1400 ساعت 09:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه الغدیر یزد  گفت: بسیجیان یزد در ۱۱ شهرستان  با تمامی امکانات و با برنامه مدون برای پیشگیری از کرونا در میدان خدمت حضور پیدا کردند.

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر یزد افزود: اجرای این طرح بر اساس منویات مقام معظم رهبری در موج پنجم شیوع کرونا در استان آغاز شد و همراهی مردم و مسوولان با مجموعه بسیج در اجرای طرح یادشده برای تحقق اهداف آن ضروری است.

 

وی ادامه داد: بسیجیان یزد در ۱۱ شهرستان با همکاری هیات امنای مساجد و پایگاه‌های مقاومت شهری و روستایی نیروهای مقاومت بسیج در پی فرمان اخیر رهبر معظم انقلاب با تمامی امکانات و با برنامه مدون برای پیشگیری از کرونا در میدان خدمت حضور پیدا کردند.

 

فرمانده سپاه الغدیریزد اظهارکرد: بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های مردمی، مساجد، پایگاه‌های مقاومت و همراهی هیات‌های مذهبی و تشکل‌های دینی با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی، تنها راه برون‌رفت از مشکلات موجود است .

 

سردار پورشمسی تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون کنار مردم و با همکاری خیران با برگزاری رزمایش‌های مومنانه و توزیع بسته‌های بهداشتی، فرهنگی و معیشتی، ماموریت‌های انسانی و انقلابی خود را انجام داده ایم .

 

وی با بیان اینکه هم‌اکنون مجموعه سپاه استان در کنار کادر بهداشت و درمان استان به نقش‌آفرینی و خدمت به مردم و نیازمندان مشغول است، به اهمیت همراهی در انجام واکسیناسیون در گروه های جمعیتی هدف به عنوان یک اولویت مهم اشاره کرد.

 

فرمانده سپاه الغدیر بیان کرد: حضور در مناطق محروم و موضوع محرومیت‌زدایی با همکاری سایر بخش‌ها و خیران و اقدام داوطلبانه گروه‌های جهادی از دیگر اقدامات سپاه در شرایط کنونی است .

 

سردار پورشمسی به اهمیت رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی ابلاغی برای پیشگیری از کرونا اشاره کرد که مجموعه بسیج در انجام تمامی برنامه‌ها آن را معیار عمل و جزو برنامه‌های محوری خود قرار می‌دهد.

 

 

انتهای خبر/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است