شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد مطرح کرد؛ آغاز پانزدهمین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در استان

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد مطرح کرد؛ آغاز پانزدهمین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در استان

منتشرشده در یزد سه شنبه, 26 مرداد 1400 ساعت 14:53
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: در حالی که تنها چند روز از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) می‌گذرد، بسیج و سپاه الغدیر استان یزد پانزدهمین مرحله رزمایش کمک مومنانه را با توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی آغاز کردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ پانزدهمین مرحله رزمایش مواسات و کمک مومنانه سپاه الغدیر استان یزد امروز با حضور آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و سردار سرتیپ دوم پاسدار رضاپورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در مسجد روضه محمدیه حظیره برگزار شد.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد اظهار کرد:در این مراسم بسیجیان استان اقدام به بسته بندی و پس از آن توزیع بسته‌های معیشتی کردند و در مجموع 10 هزار بسته معیشتی در میان نیازمندان استان توزیع می‌شود.

 

سردارپورشمسی در حاشیه پانزدهمین رزمایش کمک مؤمنانه ادامه داد: با توجه به اینکه موج جدیدی از کرونا کشور را درگیر کرده و پیرو لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر رزمایش مواسات و کمک‌ مؤمنانه، این اقدام با گستره محله و مساجد در حال برگزاری است.

 

وی بیان کرد: با کمک بسیجیان، خیران، کسبه، بازاریان، مردم ولایت‌مدار یزد و هیئت‌های عزاداری که کمک‌های زیادی انجام دادند 10 هزار بسته معیشتی به ارزش 600 تا 650 هزار تومان به ازای هر بسته در دهه اول ماه محرم بین نیازمندان توزیع می‌شود.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد افزود: قرار است با کمک بسیجیان استان در کنار توزیع این بسته‌های معیشتی، 50 هزار خدمت از جمله کمک به تزریق واکسن، پایش‌های محله‌ای و ادامه مسیر طرح محله به محله شهید سلیمانی انجام شود.

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است