شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدجانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد : یگان موتوری امداد سلامت بسیج در محلات یزد راه‌اندازی شد

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد : یگان موتوری امداد سلامت بسیج در محلات یزد راه‌اندازی شد

منتشرشده در یزد چهارشنبه, 03 شهریور 1400 ساعت 09:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از آغاز به کار یگان امداد سلامت بسیج در گام پنجم طرح شهید حاج قاسم سلیمانی یزد خبر داد و گفت: سپاه و بسیج تا ریشه کن شدن کاملا کرونا برای مردم در کنار مردم خواهد بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ زارع کمالی جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به ضرورت بسیج شدن تمام ظرفیت های موجود برای مقابله با شیوع کرونا اظهار کرد: در گام پنجم طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در کنار اقدامات معیشتی، سلامتی و معنوی، به منظور قطع زنجیره ویروس منحوس کرونا و جهت خدمات رسانی به مردم بویژه خانواده‌های مبتلا به ویروس، در محلات استان یگانهای موتوری امداد سلامت بسیح راه‌اندازی شده است.

 

وی افزود: مهمترین ماموریت این یگانها ارایه خدماتی همچون تهیه دارو، اعزام تیمهای پزشکی و اقداماتی نظیر آن به بیماران مبتلا به کرونا است.

 

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: در این طرح جهادگران مرد به صورت پیک و در شرایط موتوری ضمن کمک رسانی به بیماران نیازمند کرونایی اقداماتی از جمله ، خرید دارو, خرید اقلام ضروری منزل مثل مواد غذایی و تحویل بسته های معیشتی و فرهنگی را به صورت ۲۴ ساعته شبانه روز بر عهده دارند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است