شما اینجا هستید: خانهاستانهایزددر دهمین مرحله رزمایش کمک مومنانه ؛ ۲۰۰ بسته کمک معیشتی در بهاباد توزیع شد

در دهمین مرحله رزمایش کمک مومنانه ؛ ۲۰۰ بسته کمک معیشتی در بهاباد توزیع شد

منتشرشده در یزد شنبه, 13 شهریور 1400 ساعت 11:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد از توزیع ۲۰۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان شهرستان در دهمین مرحله رزمایش کمک مومنانه خبر داد و گفت: خرید این بسته‌ها با کمک یک میلیارد ریالی مردم محقق شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ دهقان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد  در حاشیه مراسم رزمایش مومنانه افزود: توسعه فرهنگ نیکوکاری و تقویت مشارکت‌های مردمی برای بهبود خدمت ‌رسانی به نیازمندان و محرومان یکی از مهمترین اولویت‌ها است و مشارکت مردم در امر رسیدگی به وضعیت زندگی و معیشت نیازمندان، موجب افزایش کمک‌ها در بعد کمی و کیفی است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد تصریح کرد: این بسته های معیشتی با کمک خیران ، بسیج سازندگی ، پایگاه مقاومت ولی عصر (عج ) و پایگاه مقاومت ریحانه تهیه وبسته بندی گردید تا در اسرع وقت بین نیازمندان توزیع شود .

 

دهقان بیان داشت: این بسته های کمک معیشتی شامل برنج ، قند، چای، روغن، حبوبات، سویا، رشته فرنگی و آش، خرما، پنیر و رب گوجه فرنگی است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد در پایان از خیران نیک اندیش و مردم نوعدوست بهاباد درخواست نمود تا همچون گذشته یاری گر نیازمندان و فقرا باشند و کمکهای خود را در این رزمایش افزایش دهند و سپاه و بسیج را یاری نمایند .

 

مرکزشهرستان ۲۰ هزار نفری بهاباد درفاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر یزد قرار دارد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است