شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده ناحیه ثارالله یزد در جمع جوانه های صالحین :رواج بی بند و باری و کشف حجاب از تهدیدات جنگ نرم دشمن است

فرمانده ناحیه ثارالله یزد در جمع جوانه های صالحین :رواج بی بند و باری و کشف حجاب از تهدیدات جنگ نرم دشمن است

منتشرشده در یزد چهارشنبه, 23 تیر 1395 ساعت 09:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ کمالی گفت:رواج  بی بند و باری و کشف حجاب از تهدیدات جنگ نرم دشمن است

 

 به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ زارع کمالی فرمانده ناحیه ثارالله یزد در جمع جوانه های صالحین خاطرنشان کرد:  امروزه دشمن با تهدیدات جنگ نرم  دست به اقداماتی زده تا بنیاد خانواده را که از اصلی ترین کانون هاست را متذلزل کند و با تبلیغات گسترده در فضاهای مجازی وشبکه های ماهواره ای و اجتماعی سعی در کشف حجاب  و رواج  بی بند و باری دارد.

 

وی باا شاره به اهمیت بصیرت وبینش  عموم یبسیجیان بیان داشتند: امروزه  با حضور خود وخانواده در مساجد ، در پایگاه های بسیج و حلقات شجره طیبه صالحین  مشوق فرزندان ونسلها ی آینده باشیم تا بتوانیم در مقابل هجمه های دشمن بایستیم.


در ادامه  حجت الاسلام والمسلمین فخرالدینی مسئول معاونت تعلیم وتربیت در سپاه الغدیر استان یزد در تکمیل سخنان سرهنگ زارع کمالی به پر کردن اوقات فراغت نوجوانان وجوانان در مساجد وکانون های فرهنگی تربیتی پرداختند.

وی  حجاب را از مهمترین و ضروری ترین برنامه های امروز جامعه برشمردند و به تبیین آن با احادیث و روایات پرداختند ودرپایان این مراسم مسابقه فرهنگی توسط مسئول معاونت تعلیم وتربیت سپاه الغدیر برگزار شد که مورد استقبال خانواده ها وبه خصوص متربیان قرار گرفت.

 

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است