شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدمسئول بسیج سازمان مهندسین کشور: ۱۶۰ گروه جهادی مهندسین در کشور ایجاد شد‌/تشکیل کارگروه‌های تخصصی‌ اقتصادی در استان‌ها‌

مسئول بسیج سازمان مهندسین کشور: ۱۶۰ گروه جهادی مهندسین در کشور ایجاد شد‌/تشکیل کارگروه‌های تخصصی‌ اقتصادی در استان‌ها‌

منتشرشده در یزد چهارشنبه, 23 تیر 1395 ساعت 12:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز: فضلوی با اشاره به ایجاد بیش از ۱۶۰ گروه جهادی مهندسین در کشور گفت: کارگروه‌های تخصصی چها‌رگانه اقتصادی در استان‌ها ایجاد می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز: علی فضلوی مسئول سازمان بسیج مهندسین کشوردر آیین افتتاحیه نخستین جشنواره صنایع برتر استان یزد با رویکرد اقتصاد مقاومتی اظهار داشت:  یکی از اشکالاتی که در اقتصاد ما وجود دارد این است که ما شفافیت در اقتصاد یا آمایش سرزمینی صحیح برای پایه‌ریزی اقتصادی نداریم.

وی با اشاره به اینکه اگر شفافیت در مسائل اقتصادی وجود داشته باشد مشکلات حل می‌شود، گفت: یکی از مسائلی که اصلی‌ترین مشکل به حساب می‌آید آب و انرژی است، ما روی آب باید خیلی کار انجام دهیم اما با غفلت فراوانی روبه‌رو هستیم.

مسئول بسیج سازمان مهندسین صنعتی کشور در ارتباط با فعالیت‌های بسیج در زمینه اقتصاد مقاومتی گفت: ما بیش از 160 گروه جهادی داوطلب از مهندسین صنعتی شکل دادیم که در هر گروه 15 تا 20 نفر عضو وجود دارد.

فضلوی خاطرنشان کرد: این گروه‌ها شامل متخصصینی از حقوق و مالکیت، بانک و پول، بازار و تجارت و همچنین متختصصین صنایع است و علاوه بر این گروه‌ها، کارگروه‌های 4 گانه تخصصی در استانها ایجاد می‌شود.

وی گفت: یکی از استان‌هایی که به عنوان استان صنعتی با مسائل صنعتی موضوعی استان یزد است که صنعت کاشی و سرامیک و همچنین صنعت نساجی به عنوان دو محور در این استان نیازمند رسیدگی و توجه ویژه هستند.

مسئول بسیج سازمان مهندسین صنعتی کشور با اشاره به اینکه مردم یزد همواره در حوزه‌های تحول آفرین پیش قدم بودند، گفت: توسعه اقتصاد و توسعه تجارت در خارج از کشور از جمله اقداماتی است که اقتصاد ایران را از رکود و بحران خارج می‌کند.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است