شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدبا همت و پیگیری بسیج سازندگی ناحیه ثارالله یزد روکش آسفالت محله حسن آباد مشیر یزد محقق شد

با همت و پیگیری بسیج سازندگی ناحیه ثارالله یزد روکش آسفالت محله حسن آباد مشیر یزد محقق شد

منتشرشده در یزد چهارشنبه, 11 مرداد 1396 ساعت 12:25
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: با همت و پیگیری بسیج سازندگی ناحیه ثارالله یزد و شهرداری منطقه 2 یزد و همچنین همکاری پلیس راهور یزد خیابان اصلی خرمشهر محله حسن آباد ، جدول گذاری و روکش شد.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ برادر پاسدار جواد دهقانی مسئول بسیج سازندگی ثارالله استان یزد در این خصوص گفت: مردم این منطقه درخواست رسیدگی و رفع هرچه سریعتر آن را داشتند که پیگیری این عزیزان به نتیجه رسید.

 

با همت و پیگیری بسیج سازندگی ناحیه ثارالله یزد ، شهرداری منطقه 2 یزد و همکاری پلیس راهور یزد خیابان اصلی خرمشهر محله حسن آباد که به علت فرسودگی آسفالت ، و نداشتن جدول و عرض مناسب ، مردم این منطقه و همچنین موتور سواران و عابرین پیاده را دچار خطرات و مشکلات زیادی کرده بود ، بازسازی شد .

 

وی درادامه افزود :به حمد الهی و پیگیری های لازم این خیابان جدول گذاری و روکش آسفالت گردید.

 

مسئول بسیج سازندگی ناحیه ثارالله در پایان گفت: ان شا ء الله قول مساعد می دهیم درآینده نه چندان دور که مردم این منطقه شاهد تحولات عظیم در راستای (طرح کرامت )بحث پیگیری معابر و زیبا سازی شهر را به اتمام برسانیم و مردم عزیز و دوست داشتنی این منطقه شاهد تحولات بزرگ درحسن آباد مشیر یزد باشند.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است