شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم استان یزد : رسالت خبرنگاران زبان گویای مردم بودن ، است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم استان یزد : رسالت خبرنگاران زبان گویای مردم بودن ، است

منتشرشده در یزد چهارشنبه, 18 مرداد 1396 ساعت 14:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان یکی از رسالت های خبرنگاران را زبان گویای مردم بودن عنوان کرد.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ دوم پاسدار حسین آزادی نژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم ، در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان خاتم  که به مناسبت  روز خبرنگار و به همت سپاه ناحیه خاتم برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای عرصه خبر و شهید صارمی که به دست گروه طالبان در افغانستان به درجه رفیع شهادت نائل امد به بیان اهمیت و جایگاه خبرنگاران در جامعه پرداخت . 

 

وی در ادامه با برشمردن فلسفه وجودی خبرنگار به بیان رسالت های خبرنگاری پرداخت و گفت : یکی از رسالت های خبرنگاران زبان گویای مردم بودن است ، خبرنگاران باید زبان گویای مردم در جامعه باشند و با بازگو کردن مشکلات در راستای رفع آنها بکوشند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم در ادامه دومین رسالت خبرنگاران را زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه عنوان کرد و افزود : خبرنگاران باید در راستای انتقال ارزش های دفاع مقدس و دستاوردهای آن به نسل امروز و آشنایی این نسل با دوران حماسه سازی دفاع مقدس قلم زنند .

 

 آزادی نژاد در ادامه به هجمه های دشمن بر علیه فرهنگ و اعتقادات ایران اسلامی اشاره کرد و افزود : یکی دیگر از رسالت های خبرنگاران ترویج ارزش ها و تقویت باورهای اعتقادی مردم در جامعه و اشاعه سبک زندگی ایرانی اسلامی است .

 

وی گفتمان سازی با اشاره به فرمایشات امامین انقلاب اعم از خدمت رسانی ، استکبار ستیزی و . . .را از دیگر رسالت های خبرنگاران نام برد و از خبرنگاران فعال در شهرستان خاتم خواست تا با توجه به اهمیت نمازهای جماعت و حضور در مساجد با راه اندازی گفتمان نماز گامی موثر در رونق بخشیدن به مساجد شهرستان بردارند .

 

در پایان مراسم از خبرنگاران فعال در شهرستان خاتم با اهدا هدایایی تجلیل شد .

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است