شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد: حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن یک تکلیف بزرگ است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد: حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن یک تکلیف بزرگ است

منتشرشده در یزد شنبه, 21 مرداد 1396 ساعت 10:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد گفت : حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن یک تکلیف بزرگ است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام  والمسلمین علی گندمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد در مراسم تودیع و معارفه مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بهاباد اظهار داشت: بسیج و سپاه با قدرت در تمام عرصه های مختلف مورد نیاز انقلاب اسلامی حضور دارند و با بینش و بصیرت و ولایتمداری توطئه های دشمنان را خنثی می کند.

 

وی ادامه داد: برنامه های سپاه پاسداران و بسیج طبق حرکتی منسجم و خیلی دقیق دنبال می شود و همه قشرهای مختلف جامعه را در سال پوشش می دهد.

 

حجت الاسلام والمسلمین گندمی به تعامل و همکاری بین نیروهای مسلح خصوصا سپاه و بسیج اشاره کرد و گفت : در باب همکاری در مسائل دینی و عبادی کنار و همراه هم باشیم .

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد تربیت نیروهای کارآمد، پرتوان، عفیف و مؤمن در حوزه نمایندگی ولی‌فقیه را از الزامات این مجموعه ذکر کرد و افزود: حوزه نمایندگی باید محل تربیت انسان‌های توانمند، متعهد و نمونه باشد و از این ظرفیت خوب می‌توان در بخش‌های دیگر مدیریتی سپاه نیز استفاده کرد.

 

وی تصریح کرد : وظیفه ما است که قدر این کشور و انقلاب اسلامی را بدانیم و وظایف خود را در قبال نظام و ارزش ها انجام دهیم.

 

حجت الاسلام والمسلمین گندمی با بیان اینکه حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن یک تکلیف بزرگ است و تمامی آحاد مردم در قبال آن مسوولیت دارندگفت : ما باید دستاوردها و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را حفظ و از آنها پاسداری کنیم . 

 

وی اظهار داشت: اگر دشمن اراده کند تعرضی به میهن اسلامی کند بسیجیان ما عاشورایی دیگر خلق خواهند کرد.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان به مسئله نفوذ در کشور اشاره کرد و گفت: امروز نفوذ دشمن یکی ازتهدید های بزرگ است که برای این کشور دنبال نفوذند باید مراقب نفوذ بود .

 

در این مراسم با تقدیر از زحمات 3 ساله حجت الاسلام سید روح الله میرفخرالدین ،حجت الاسلام صادق خوش نام ،به عنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بهاباد معرفی شد.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است