شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدنماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد : امنیت و اقتدار امروز نظام حاصل جانفشانی شهدا است

نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد : امنیت و اقتدار امروز نظام حاصل جانفشانی شهدا است

منتشرشده در یزد دوشنبه, 23 مرداد 1396 ساعت 11:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد گفت: امروز امنیت و اقتدار ما در دنیا حاصل جانفشانی های شهدا و ایثارگران است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ حجت الاسلام والمسلمین علی گندمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد در آیین تکریم و معارفه مسئولان دفتر نماینگی ولی فقیه در ناحیه بسیج ابرکوه با گرامیداشت یاد شهدا و امام شهدا اظهار کرد: اقتدار نظام جمهوری اسلامی از جمله نعمت هایی است که خدا نصیب ملت کرده است.

 

وی با بیان اینکه شهدا و ایثارگران با تبعیت از ولایت تمام سختی ها را تحمل کردند تا ارزشهای انقلاب باقی بماند، تصریح کرد: وظیفه ما ادامه دهنده راه شهداست و باید برای حفظ این ارزشها از هر کوششی دریغ نکنیم و نسل امروز را بیشتر با این ارزشها آشنا کنیم.

 

حجت الاسلام والمسلمینگندمی با بیان اینکه مردم پا به پای انقلاب حرکت می کنند و گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند، اظهار کرد: امروز امنیت و اقتدار ما در دنیا حاصل جانفشانی های شهدا و ایثارگران است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان در ادامه با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران تحولی عظیم در روشنگری جهان اسلام ایجاد کرده است، یادآورشد: ولایت مداری و انقلابی گری را نباید هرگز فراموش نکیم.

 

وی با بیان اینکه بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) در کشور از افتخارهای مردم ایران است، یادآورشد: باید سیره و منش آن امام رئوف (ع) را برای خود و دیگران در جهان اسلام تبیین کنیم .

 

در این آیین حجت الاسلام والمسلمین حسن سالار به عنوان مسوول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه معرفی و از خدمات حجت الاسلام والمسلمین  هاشم تقدسی مسئول سابق این نهاد قدردانی شد .

 

 

همچنین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه در سخنانی گفت: نمایندگان ولی فقیه در سپاه بازوی فرماندهان این نهاد هستند.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است