شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدمسئول آموزش بسیج دانشجویی یزد مطرح کرد: حضور ۲۵۰ دانشجوی استان در دوره های تربیتی طرح ولایت و شهید چمران

مسئول آموزش بسیج دانشجویی یزد مطرح کرد: حضور ۲۵۰ دانشجوی استان در دوره های تربیتی طرح ولایت و شهید چمران

منتشرشده در یزد دوشنبه, 23 مرداد 1396 ساعت 15:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول آموزش بسیج دانشجویی استان با اشاره به حضور ۲۵۰ دانشجو استان یزد در دوره های تربیتی، تشکیلاتی طرح ولایت و شهید چمران بسیج دانشجویی افزود: هدف اصلی این دوره ها تربیت کادر تراز انقلاب اسلامی است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ برادر پاسدار محمد حسن رحیمی مسئول آموزش و طرح ولایت بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به استقابل دانشجویان دانشگاه های استان از دورهای تربیتی و تشکیلاتی بسیج دانشجویی اظهار داشت: در تابستان جاری بیش از ۲۵۰ دانشجو دختر و پسر استان در دوره های استانی وکشوری طرح ولایت و دوره شهید چمران حضور یافتند.

 

رحیمی دوره طرح ولایت را یکی از غنی ترین دور های تربیتی دانشجو در کشور دانست و افزود: این تعداد دانشجو پس از مصاحبه و طی مراحل گزینش جهت حضور در این دوره ها انتخاب شدند و انتظار می ورد دانشجویان با استفاده مفید و بهره گیری صحیح از این دوره ها بتوانند به عنوان نیروی تراز انقلاب اسلامی در دانشگاه ها فعال تر و تاثیر گذارتر باشند.

 

مسئول طرح ولایت بسیج دانشجویی استان ادامه داد: دوره طرح ولایت استانی طی 12 روز در مشهد مقدس برگزار شد که دروه خواهران دانشجو ابتدای هفته به کار خود پایان داد و دوره برادارن فردا با برگزاری مراسم اختتامیه به پایان خواهد یافت.

 

وی اضافه کرد: در این دوره آموزش و تقویت مبانی فکری و اسلامی مباحث متنوع و مفید تربیتی، تشکیلاتی، معرفتی و بصیرتی توسط اساتید مطرح کشوری از جمله اساتید دانشگاه علوم رضوی و اساتید انتشارات صهبا و حوزه علمیه قم ارائه شد و علاوه بر این دانشجویان در جلسات هم اندیشی به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مختلف پرداختند.

 

رحیمی با اشاره به ضرورت تربیت و آموزش جوانان دانشجو مستعد به عنوان آینده سازان این کشور اذعان کرد: یکی از نیاز های امروز کشور برای دست یابی به آرمان های انقلاب و تحقق اهداف نظام وجود کادری انقلابی و با روحیه جهادی است و مأموریت اصلی بسیج دانشجویی نیز تربیت کادر تراز انقلاب اسلامی است.

 

وی همچنین با بیان توضیحاتی پیرامون دوره شهید چمران افزود: این دوره در شهرستان رامسر در حال برگزاری است و دانشجویان بسیجی در دوره تربیتی-مهارتی شهید چمران با اصول و روش های مدیریت و آموزش صحیح گروه های دانشجویی آشنا می شوند.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است