شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدمعاون اجرایی سپاه الغدیر یزد خبر داد : 8500 نفر از بسیجیان در 46 رشته ورزشی به رقابت پرداختند

معاون اجرایی سپاه الغدیر یزد خبر داد : 8500 نفر از بسیجیان در 46 رشته ورزشی به رقابت پرداختند

منتشرشده در یزد شنبه, 28 مرداد 1396 ساعت 14:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون اجرایی سپاه الغدیر یزد با اشاره به بی نظیر بودن این المپیاد ورزشی در سطح کشور ، این المپیاد را پدیده ای نو و بی نظیر دانست و افزود 8500 نفر از بسیجیان در 46 رشته ورزشی باهم به رقابت پرداختند.

 به گزارش سپاه نیوز ؛سرهنگ پاسدار علی استادی معاون اجرایی سپاه الغدیر یزد در مراسم تجلیل از عوامل برگزار کننده المپیاد ورزشی بسیج که در شهرداری یزد و با حضور مسئولین سپاه الغدیر برگزار شد از شهردار و مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری به جهت همکاری در برگزاری این المپیاد ورزشی تقدیر و تشکر نمود.

 

در این مراسم  معاون اجرایی سپاه الغدیر با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا ی مدافع حرم و مخصوصا "شهید حججی" این المپیاد ورزشی را در سطح کشور ، پدیده ای نو و بی نظیر دانست و افزود 8500 نفر از بسیجیان برادر و خواهر استان در 46 رشته ورزشی باهم به رقابت پرداختند.

 

سرهنگ استادی با تاکید بر حمایت سپاه و بسیج در جهت ایجاد فضای نشاط در جامعه گفت: سپاه و بسیج از برنامه هایی که در چارچوب ارزش های اسلامی و در فضایی سالم برگزار گردد ، حمایت می کند.

 

وی در ادامه افزود: همچنین این آمادگی وجود دارد که در سال های آینده نیز برنامه ها ی فرهنگی، ورزشی و.. را با همکاری سایر ارگان ها و ادارات استان برگزار شود.

 

 

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است