شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد : آزادگان سرافراز الگوی بزرگ مقاومت و شهامت هستند

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد : آزادگان سرافراز الگوی بزرگ مقاومت و شهامت هستند

منتشرشده در یزد یکشنبه, 29 مرداد 1396 ساعت 10:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: آزادگان و خانواده های آنان در دل دشمن با صبر و مقاومتشان رعب و وحشت انداختند و امروز آنان نمونه هایی از اسطوره های مقاومت ملت هستند.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اکبر فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز در مسجد قلعه ندوشن یزد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ،سالرورز ورود آزادگان سرافراز به کشور را تبریک گفت و خاطر نشان کرد: آزادگان سرافراز میهن اسلامی با تحمل مشکلات بسیار زیاد و سختی هایی که رژیم بعثی صدام و دنیای استکبار جهانی نسبت به آنان در دوران اسارت روا داشتند ،توانستند با استقامت و پایداری سفیران پیروز انقلاب اسلامی و نهضت سرخ مکتب حسینی باشند.

 

فرمانده سپاه الغدیر افزود: صبر زینبی که خانواده های محترم این عزیزان داشتند ، انقلاب اسلامی را بیمه نمود و ملت عزتمند ایران اسلامی را به الگویی نمونه از صبر و تحمل و دفاع جانانه از آرمانهای مقدس شهدا و امام شهدا به تمام جهانیان معرفی کرد .

 

وی الگو گرفتن جوانان امروز از خط سرخ شهدا را مهم برشمرد و گفت: امروز با تداوم خط سرخ شهادت طلبی و ایثارگری و الگو گرفتن جوانان غیرتمند ایران اسلامی در دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت (ع) زمین برای تحقق حاکمیت جهانی اسلام فراهم می شود .

 

سردار فتوحی تصریح کرد: بی شک خون پاک و مقدس شهدای عزیز مدافع حرم از جمله شهید عزیز محسن حججی ریشه ظلم و فساد را از ممالک اسلامی خواهد کند و مقدمات ظهور منجی عالم بشریت آقا صاحب الزمان (عج) فراهم خواهد شد .

 

فرمانده سپاه استان یزد با هشدار به استکبار جهانی هم گفت: سران دنیای استکبار و مزدوران آنها که با پروژه اسلام هراسی سعی در تخریب مکتب اسلام را دارند ، با این تحرکات وحشیانه به آخر خط رسیده اند و از مدافعان حرم و رزمندگان جبهه مقاومت، وحشت زیادی دارند.

 

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است