شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد : باید در اطاعت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب پایدار و ثابت قدم باشیم

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد : باید در اطاعت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب پایدار و ثابت قدم باشیم

منتشرشده در یزد سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 10:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در محفل شهدا تاکید کرد باید در اطاعت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب ، پایدار و ثابت قدم باشیم .

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اکبر فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در محفل شهدای زارچ این هفته که به یاد شهدای این بخش و شهید مدافع حرم شهید محسن حججی در میدان شهدای زارچ برگزار شد گفت : دوران ۸ سال دفاع مقدس باعث شد ما صادر کننده تفکرات دینی، امنیتی، دفاعی، مذهبی و غیره به دنیا شویم و ندایی که امروز در دنیا یک فرد آزاده مسلمان سر می دهد ندایی است که از جبهه حق علیه باطل بلند می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه ما امروز در دنیا بعنوان یک قدرت برتر مطرح هستیم، افزود: به برکت دفاع مقدس است که امروز اروپایی‌ها و غربی‌ها تسلیم اسلام شدند و اسلام بعنوان یک دین کامل در دنیا مطرح است.

 

فرمانده سپاه الغدیراستان با اشاره به اینکه امروز انقلاب اسلامی به تمام جهان صادر شده است گفت: ما باید از رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب و پیروی از خون شهیدان این عزت و افتخارات را ارج نهیم و پایدار و ثابت قدم در این مسیر حرکت کنیم.

 

این محفل به همت حوزه حضرت ابراهیم (ع) زارچ و با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از بسیجیان و عموم مردم شهید پرور زارچ برگزار گردید.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است