شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد: این ناحیه پیشتاز عرصه فرهنگی در کشور است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد: این ناحیه پیشتاز عرصه فرهنگی در کشور است

منتشرشده در یزد دوشنبه, 24 مهر 1396 ساعت 09:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد از کسب بیشترین امتیاز گروههای فرهنگی هنری ناحیه روح الله یزد در پنجمین جشنواره ملی تولیدات فرهنگی هنری مدرسه عشق خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ در این جشنواره تولیدات فرهنگی هنری بسیج از کل کشور به رقابت می‌پردازند که امسال پنجمین جشنواره ملی تولیدات فرهنگی هنری مدرسه عشق با رویکردی متفاوت از دوره‌های پیشین ، فصل جدید خود را با تغییراتی در بخش‌های جشنواره و نحوه داوری‌ها با هدف هویت بخشی به پایگاه‌های مقاومت بسیج آغاز کرده است. ویژگی اساسی این دوره، منطبق کردن بخش‌های جشنواره بر فعالیت‌های اصلی و واقعی یک پایگاه مقاومت و ارزیابی آثار به عنوان یک خروجی پایگاه مقاومت است. 

 

مهم‌ترین ویژگی پنجمین دوره‌ی جشنواره تولیدات فرهنگی هنری مدرسه عشق در خصوص آثار منتخب خواهد بود که صرفاً آثار تولیدی پایگاههای مقاومت بسیج در این دوره به رقابت گذاشته خواهند شد به این معنی که صرفاً آثار متعلق به پایگاه داوری می‌شوند.

 

سرهنگ پاسدار حسین زارع کمالی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد گفت:خوشبختانه ۴۹ اثر فرهنگی هنری استان یزد در این جشنواره توانسته امتیاز برتر را از آن خود کند که از این ۴۹ اثر، ۲۱ اثر متعلق به ناحیه روح الله می‌باشد که از این ۲۱ اثر، ۱۵ اثر مربوط به گروه سرود عاشقان ولایت است که جا دارد از این گروه سرود بطور ویژه تقدیر و تشکر شود.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است