شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدمسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج ثارالله یزد: رویکرد جدید گروه های جهادی ، کارآفرینی است

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج ثارالله یزد: رویکرد جدید گروه های جهادی ، کارآفرینی است

منتشرشده در یزد دوشنبه, 24 مهر 1396 ساعت 10:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت ثارالله خاطر نشان کرد: در رویکرد جدید گروه های جهادی موضوع کار آفرینی نیز با استفاده از جهادگران کانون های قشر بسیج در نظر گرفته شده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سروان پاسدار جواد دهقانی مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت ثارالله یزد ، رویکرد‌های جدید خود را در مورد گروه‌های جهادی بیان کرد: ۱۲ گروه جهادی در عرصه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی، آموزشی و بهداشت و درمان مشارکت دارند بیشترین حجم فعالیت‌های بسیج سازندگی هم اکنون در حال انجام است، ولی این گروه‌ها در طول سال هم با جامعه هدف عرصه‌های خود ارتباط دارند و به خدمت رسانی مشغول می‌باشند.

 

وی در ادامه افزود: بسیج سازندگی به صورت تخصصی در بحث سازندگی و اقتصاد مقاومتی فعالیت دارد که در بحث سازندگی تعداد گروه‌های مشارکت کننده در عرصه ۱۲ گروه جهادی می‌باشد که در عرصه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی، آموزشی و بهداشت و درمان مشارکت دارند که در عرصه‌های فعالیت گروه‌های اعزامی شامل مناطق طرح کرامت و روستای محروم حاشیه شهر یزد و عرصه‌های شناسایی شده در سطح استان و چند مورد عرصه‌های عمرانی و آموزشی خارج از استان می‌باشد.

 

دهقانی همچنین خاطر نشان کرد: در رویکرد جدید گروه‌های جهادی موضوع کار آفرینی نیز با استفاده از جهادگران کانون‌های قشر بسیج در نظر گرفته شده است.

 

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت ثارالله در پایان اظهارات خود اعلام کرد: در بحث اقتصاد مقاومتی در حال انجام مقدمات برپایی چندین فروشگاه و نمایشگاه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی هستیم که در آینده نزدیک شاهد راه اندازی آن‌ها در کل محدوده سرزمینی ناحیه مقاومت بسیج ثارالله یزد خواهیم بود.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است