شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم: مساجد سنگر حقیقی دفاع از ارزش های اسلام و انقلاب است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم: مساجد سنگر حقیقی دفاع از ارزش های اسلام و انقلاب است

منتشرشده در یزد سه شنبه, 16 آبان 1396 ساعت 14:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ناحیه خاتم در نشست ائمه جمعه و جماعات هرات و مروست مساجد را مهمترین پایگاه فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی دانست.

 به گزارش سپاه نیوز؛ در راستای تقویت و رونق بخشی مساجد در شهرستان خاتم استان یزد نشست هم اندیشی ائمه جمعه و جماعات هرات و مروست در محل دفتر امام جمعه مروست برگزار شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه خاتم در این مراسم یاد و خاطره شهدای مبارزه با استکبار را گرامی داشت. 

 

آزادی نژاد در ادامه با اشاره به اهمیت حضور در مساجد و رونق بخشیدن به برنامه‌ها و فعالیت مسجد محله‌ها در رویارویی با جنگ نرم دشمن تصریح کرد: مساجد در طول سال‌های قبل و بعد از انقلاب اسلامی به عنوان مرکزی برای بیان و رفع مشکلات مردم و سنگری حقیقی برای دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب بوده و هست.

 

وی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تقویت، توسعه و بروز بودن فعالیت‌های مساجد گفت:"مقام معظم رهبری در خصوص نحوه اداره مساجد استفاده از ظرفیت‌های مردمی و همچنین فعالیت‌های روحانی مسجد به عنوان مرکز و محور‌های فعالیت‌های مساجد رهنمود‌هایی بسیار کاربردی و قابل اجرا را بیان نمودند که متولیان امرمی توانند به عنوان سند راهبردی و یا استناد به آن دستورالعمل ،فعالیت خود در مساجد را رونق دهند. 

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: با حضور پر شور در مساجد و حمایت همه مردم  از برنامه‌های مساجد شاهد کاردکرد‌های وسیعی خواهیم بود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است