شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدنمایندگی ولی فقیه در ناحیه اشکذر : رمز پيروزی در مقابل تحريمهای غرب، اقتصاد مقاومتی است

نمایندگی ولی فقیه در ناحیه اشکذر : رمز پيروزی در مقابل تحريمهای غرب، اقتصاد مقاومتی است

منتشرشده در یزد سه شنبه, 16 آبان 1396 ساعت 16:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: نمایندگی ولی فقیه در ناحیه اشکذر عنوان داشت: رمز پيروزی در مقابل تحريمهای غرب، اقتصادی مقاومتی است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام  والمسلمین مکرم نمایندگی ولی فقیه در ناحیه اشکذر استان یزد گفت: اقتصاد مقاومتي تنها راه پيروزي در مقابل تحريمهاي كشورهاي غربي است كه تحقق آن نيازمند عزم جدي و بسيج همگاني است.

 

حجت الاسلام والمسلمین مکرم اظهار داشت: اجرای برنامه اقتصاد مقاومتی در برنامه‌ تمام حوزه‌های مقاومت قرار می گیرد و نمایشگاه‌هایی درسطح شهرستان دایر می گردد.

 

وی گفت: در سال‌های گذشته رهبر فرزانه با تدبیر و هوشمندی خاصی اقدام به نامگذاری سال‌ها با عناوین اقتصادی نموده اند که این خود توانسته تحریم‌های دشمنان را خنثی و مسیر حرکت اقتصادی کشور تعیین گردد.

 

نمایندگی ولی فقیه در ناحیه اشکذر با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی راه تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید واشتغال است افزود: در این رویکرد کشور از وابستگی به صادرات نفتی رهایی یافته و با تکیه بر توانمندی‌های داخلی خود در جهت رشد و تحول اقتصادی گام بر می‌دارد.

 

حجت الاسلام  والمسلمین مکرم  تأکید کرد: نقش مردم در شکل‌گیری اقتصاد مقاومتی برجسته و آشکار است و بر همین اساس باید در شکل‌گیری این اقتصاد نقش خود را ایفا کنند.

 

وی در پایان تصریح نمود: باید با همدلی نقاط حساس اقتصاد کشور را شناسایی و با یک برنامه ریزی صحیح، هدفمند‌ی اقتصاد مقاومتی را به عنوان الگویی به دیگر کشور‌ها نیز صادر نماییم.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است