شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدرئیس بسیج دانشجوی استان یزد:فرهنگ بسیجی کشور را در مقابل نفوذ واکسینه می‌کند

رئیس بسیج دانشجوی استان یزد:فرهنگ بسیجی کشور را در مقابل نفوذ واکسینه می‌کند

منتشرشده در یزد چهارشنبه, 28 بهمن 1394 ساعت 11:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: راسخی با اشاره به اینکه فرهنگ و تفکر بسیجی مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران است، گفت: فرهنگ بسیجی کشور را در مقابل نفوذ واکسینه می‌کند.

به گزارش سپاه نیوز؛سیدحسین راسخی رئیس بسیج دانشجویی استان یزد در کنگره 72 شهید دانشجو معلم یزد، با اشاره به اینکه یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران استقلال در زمینه‌های مختلف بود اظهار داشت: تولید ایده و تفکر بسیجی مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران است.

وی افزود: امروز با همین تفکر بسیجی است که انقلاب اسلامی ایران در تمام جهان شناخته شده و آمریکا و رژیم صهیونیستی با توطئه‌های مختلف به دنبال نابود کردن این فرهنگ هستند.

راسخی با تاکید بر اینکه هنر باید در جهت رشد و تعالی انقلاب باشد، گفت: اگر هنر در این راستا حرکت نکند، هنر نیست و شهدای ما بالاترین هنرمندان جامعه بودند و با اهدای خون خودشان، سبب رشد، تعالی و آبیاری درخت تنومند انقلاب شدند.

رئیس بسیج دانشجوی یزد تصریح کرد: پروژه نفوذ که مقام معظم رهبری بارها و بارها نسبت به آن هشدار داده اند هم توسط دشمنان و در مقابله با همین تفکر بسیجی و فرهنگ بسیجی شکل گرفته است.

وی با تاکید بر اهمیت توجه به توسعه فرهنگ بسیجی در بین دانشجویان، اظهار داشت: باید در مقابل تلاش‌های دشمن در زمینه نابودی فرهنگ بسیجی، ما نسبت به گسترش روز افزون این فرهنگ به ویژه در دانشگاه‌ها و در بین دانشجویان اقدام کنیم.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است