شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد اعلام کرد: جلوگیری از پیشرفت مسلمانان؛هدف دشمنان در طول تاریخ

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد اعلام کرد: جلوگیری از پیشرفت مسلمانان؛هدف دشمنان در طول تاریخ

منتشرشده در یزد چهارشنبه, 08 آذر 1396 ساعت 10:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد در جمع پایوران اقدام به ایراد سخنرانی نمود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛سرهنگ پاسدار حسین زارع کمالی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد در این جلسه گفت: بسیج یك حركت اجتماعی است كه در هر جامعه ای با توجه به فرهنگ آن جامعه و به اشكال مختلفی در اثر شرایط خاص بوجود می آید . حتی در دوران صدر اسلام نیز به هنگام حمله كفار و منافقین علیه مسلمانان زمانی كه فرمان تشكیل نیروی مبارز علیه آنها داده می شود مسلمانان داوطلبانه در مساجد گردهم می آمدند تا توان خود را از نظر نیروی انسانی و تجهیزات نظامی برای مقابله با دشمنان اسلام بسیج كنند. 

 

وی در ادامه افزود: امام خمینی (ره) در این رابطه چنین می فرمایند:«قضیه بسیج ، همان مساله ای است كه در صدر اسلام بوده است این مساله جدید نیست ، در اسلام سابقه داشته است و چون مقصد ما اسلام است ، باید هر جوانی یك نیرو باشد برای دفاع از اسلام و همه مردم و هر كسی در هر شغلی كه هست مهیا باشد برای جلوگیری از كفر و هجوم بیگانگان».

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد تاکید کرد : در طول تاریخ اسلام و ایران همواره دشمنان سعی كرده اند به اشكال مختلف از پیشرفت و ترقی مسلمانان جلوگیری كنند.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است