شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد : قرآن موهبت الهی و راهگشا در زندگی فردی و سازمانی است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد : قرآن موهبت الهی و راهگشا در زندگی فردی و سازمانی است

منتشرشده در یزد یکشنبه, 03 دی 1396 ساعت 08:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در آیین اختتامیه مسابقات قرآنی سپاه الغدیر اظهار داشت : قرآن موهبت الهی و راهگشا در زندگی فردی و سازمانی است و مسابقات قرآن گامی در جهت ترویج فرهنگ قرآنی در سازمان است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ مسابقات قرآنی مرحله نیمه نهایی قرآن کریم سپاه الغدیر استان یزد در مصلی ستاد سپاه الغدیر برگزار شد. حجت الاسلام والمسلمین گندمی در اختتامیه این مسابقات با بیان اهمیت قرآن در زندگی شخصی و سازمانی ،این موهبت الهی را رهگشا در تمام اعصار دانسته و افزود کسانی که در راه قرآن قدم بر می دارند و ضمن برخورداری از اثر معنوی این معجزه الهی و آشنایی با اصول اولیه تلاوت قرآن با مفاهیم آن آشنا می شوند و آنرا در کار و زندگی خود نیز بکار می گیرند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر ضمن بیان برنامه های سپاه در جهت ترویج فرهنگ قرآنی  در خانواده بزرگ سپاه  و برنامه های نمایندگی ولی فقیه در جهت ترویج فرهنگ قرآنی در بین کارکنان و خانواده های آنها ،مسابقات قرآنی را گامی در جهت این مهم برشمرد و خاطر نشان کرد :در این مسابقات کارکنان ضمن نشان دادن استعداد های خود، به دنبال فراگیری علوم قرآنی نیز خواهند شد و این زمینه فراهم است تا کارکنان فعالیت های قرآنی خود را به جد دنبال کرده و خود مربی برای جامعه اسلامی باشند.

 

لازم به ذکر است این مسابقات در 7 رشته حفظ کل،حفظ 20 ،10،5 ترتیل ،تحقیق،مفاهیم برگزار گردید و در مجموعه 110 نفر از پاسداران، بسیجیان تمام وقت و پاسداران وظیفه به رقابت پرداختند و در پایان به نفرات برتر لوح و جوایز نقدی اهدا گردید.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است