شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد : مردم در حماسه نهم دی هوشیار عمل کردند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد : مردم در حماسه نهم دی هوشیار عمل کردند

منتشرشده در یزد یکشنبه, 10 دی 1396 ساعت 10:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین گندمی اظهار داشت: مردم در حماسه نهم دی هوشیار عمل کردند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین علی گندمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد در مراسم گرامیداشت نهم دی ماه در جمع مردم هرات اظهار داشت: حضور به‌موقع مردم در حماسه ۹ دی مرگ فتنه ۸۸ را رقم زد و در واقع پیروز این میدان مردم بودند.

حجت الاسلام والمسلمین گندمی گفت: حماسه نهم دی‌ماه برای دشمنان خارجی و برخی خواص بی بصیرت در کشور درس عبرت شد.

وی در ادامه به مبحث و نقش انقلاب اسلامی اشاره و افزود: وقتی میگوییم انقلاب اسلامی فقط انقلابی عمل کردن باید مد نظر قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین گندمی ادامه داد: در تداوم انقلاب جمهوری اسلامی مردم، رهبری و ایدئولوژی سه عامل مهم ایفای نقش دارند که مردم بر پایه دین انقلاب را محقق و دل در گرو رهبری دارند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد اظهار داشت:  با فکر انقلابی به مردم خدمت کنیم تا فردا روزی شرمنده شهدا و امام شهدا نشویم.

وی افزود: در انتخابات 88 و بعد از آن فتنه ای که شکل گفت نفوذ دشمن در کشور بیداد میکرد و عناصر وابسته به آنان نیز با ایجاد جوی ناآرام کشور را به ورطه نابودی کشانند که خوشبختانه با تدابیر و هوشمندی رهبری و بصیرت و آگاهی مردم همیشه در صحنه این توطئه ها خنثی و دشمنان به خوبی هویت خود را آشکار کردند.

حجت الاسلام والمسلمین گندمی ادامه داد: مردم در نهم دیماه بعد از هشت ماه آشوب در مملکت خود وارد میدان شدند و منتظر دستور مسئولین نشدند و معنای واقعی یک فرد انقلابی را به همگان نشان دادند.

وی افزود: انقلاب اسلامی دشمن زیاد دارد و به واسطه قدرتی که در منطقه و جهان دارد هر روز باید منتظر فتنه جدیدی باشیم بنابراین باید بصیرت و آگاهی خود را افزایش و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد رمز جاودانگی جمهوری اسلامی ایران را انقلابی بودن مسئولین و مردم بیان و خاطر نشان کرد: اگر در همه کارها انقلابی عمل کنیم و پیرو خط و مشی رهبری قدم برداریم انقلابمان تداوم خواهد داشت.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است