شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد: حضور و تصمیم به موقع مردم بصیر و ولایتمدار رمز عبور از فتنه است

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد: حضور و تصمیم به موقع مردم بصیر و ولایتمدار رمز عبور از فتنه است

منتشرشده در یزد دوشنبه, 11 دی 1396 ساعت 15:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: به منظور افزایش بینش و بصیرت سیاسی؛ فرمانده سپاه الغدیر در جمع بسیجیان ناحیه روح الله یزد اقدام به سخنرانی نمود.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار فتح الله جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در جمع بسیجیان ناحیه روح الله یزد اظهار داشت:۹ دی ماه برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان یک برگ زرین خواهد درخشید.

 

فرمانده سپاه الغدیر با اشاره به نقش بصیرت در حوادث فتنه ۸۸ تصریح کرد: آنچه که رمز عبور از فتنه پیچیده سال ۸۸ بود، حضور و تصمیم به موقع مردم بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی بود که به نمایش گذاشته شد.

 

سردار جمیری اظهار داشت: در طول تاریخ بار‌ها در صحنه‌های مختلف اثبات شده است که هر کجا امتی از یاری دین خدا و ولی خدا بکشند، محکوم به شکست هستند واین آیات نورانی الهی است.

 

وی اضافه کرد: در ۹ دی ماه ۸۸ پس از هشت ماه فتنه داخلی و خارجی، مردم معتقد و پایبند به ارزش‌های اسلامی مرتکب خطا نشدند و پشت، ولی امر خود، یعنی ولایت مطلقه فقیه ایستادند و آن وقت بود که نصرت الهی شامل حال آن‌ها شد و تیر دشمنان قسم خورده نظام به سنگ خورد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است