شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد: خدمت به مردم مهمترین وظیفه سپاه و بسیج است

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد: خدمت به مردم مهمترین وظیفه سپاه و بسیج است

منتشرشده در یزد شنبه, 23 دی 1396 ساعت 10:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه الغدیر استان یزد خدمت به مردم را مهمترین وظیفه سپاه و بسیج دانست و گفت: سپاه و بسیج خود را  از مردم می داند و در تلاش است که به عنوان نهادهای انقلابی، به مردم خدمت کنند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار  فتح الله جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز سپاه و بسیج به یک سرمایه بزرگ برای نظام اسلامی تبدیل شده‌اند.

 

وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهاد مقدسی است که این عظمت و بزرگی آن بر همه روشن است.

 

سردار جمیری به ماموریت‌های سپاه اشاره کرد و ادامه داد: سپاه و بسیج یک مجموعه پویا و بزرگی هستند که از اوایل انقلاب تاکنون در مقابل تهدیدات دشمنان و منافقان ایستاده و توطئه آن‌ها را خنثی کرده که این امر با همکاری مردم و با روحیه جهادی انجام شده است.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در ادامه با اشاره به رشادت رزمندگان یزدی در هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: رزمندگان استان یزد و تیپ ۱۸ الغدیر تنها نیرو‌هایی بودند که در دوران دفاع مقدس خط آن‌ها شکسته نشد و به همین دلیل به تیپ همیشه پیروز الغدیر معروف شدند.

 

سردار جمیری اصلی‌ترین کار سپاه را تلاش در زمینه فرهنگی و سازندگی برشمرد و افزود: سپاه در این راه برای خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد. سپاه امروز در اوج اقتدار قرار دارد.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به اغتشاشات اخیر و حماسه با شکوه مردم ایران در نابودی فتنه جدید دشمنان نظام اسلامی اظهار داشت: در  اتفاقات اخیر کسانی، چون سردمداران آمریکا دخالت می‌کنند مشخص است که دست‌هایی پشت پرده این حوادث است. مردم در حوادث اخیر با بصیرت و دشمن‌شناسی خود، فتنه اخیر را در نطفه خفه کردند.

 

وی با بیان اینکه خدمت به مردم مهمترین وظیفه سپاه و بسیج است، تصریح داشت: سپاه و بسیج خودش را از مردم می‌داند و در تلاش است که به عنوان نهاد‌های انقلابی، به مردم خدمت کنند. 

 

سردار جمیری در پایان خاطرنشان کرد: مردم فهیم و با بصیرت استان یزد با حضور خود در راهپیمایی عظیم اخیر ثابت کردند که پشتیبان ولایت فقیه بوده و بیش از هر زمان دیگری نسبت به برنامه‌ها و اهداف دشمن آگاه هستند.

 

انتهای خبر/09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است