شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد: نشر روحیه انقلابی و تفکر بسیجی و ولایی، برگ های زرینی را در تاریخ انقلاب بر جای گذاشته است

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد: نشر روحیه انقلابی و تفکر بسیجی و ولایی، برگ های زرینی را در تاریخ انقلاب بر جای گذاشته است

منتشرشده در یزد شنبه, 05 خرداد 1397 ساعت 09:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه الغدیر استان یزد تصریح کرد: نشر روحیه انقلابی و تفکر بسیجی و ولایی، برگ های زرینی را در تاریخ انقلاب بر جای گذاشته است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار فتح اله جمیریفرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: امروزه بخش عمده ای از فعالیت های عام المنفعه توسط بازاریان رقم می خورد و این نقش در استان یزد نسبت به استان های دیگر کشور برجسته تر است.

 

 فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در محفل انس با قران یادبود شهدای اصناف استان یزد اظهار داشت: رمضان ماهی استثنایی است که تلاوت یک آیه قران برابر یک ختم آن است و نفس کشیدن و خواب روزه دار  در این ماه عبادت محسوب می شود.

 

سردار جمیری با اشاره به سالروز آزاد سازی خرمشهر افزود: نتیجه عملیات بزرگ بیت المقدس ، پیروزی غرور آفرین در سوم خرداد بود که امام راحل درباره این پیروزی فرمودند:«خرمشهر را خدا آزاد کرد و فتح خرمشهر تنها فتح خاک نیست بلکه فتح ارزش های اسلامی است.»

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه شهدا با نثار جان خود حافظ ارزش های انقلاب اسلامی بودند، ابرازکرد: امام راحل همواره از بازاریان به عنوان نیروی ارزشمند انقلاب نام می برد و فعالیت های اصلی انقلاب در دوران قبل از انقلاب در بازار رقم می خورد و بازاریان همواره پشتیبان انقلاب و روحانیت بوده و نقش عمده ای در پیروزی آن داشتند و این موضوع برای این قشر تاثیرگذار در اجتماع،یک افتخار است.

 

فرماند سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به اینکه بازار ما قبل از انقلا ب اسلامی با جنبش های آزادی بخش ارتباط داشت و از آنان حمایت می کرد گفت: در دوران دفاع مقدس نیز برجسته ترین اصناف بازاریان بودند و علاوه بر حضور خود و فرزندانشان در جبهه ها در پشت جبهه نیز تقویت کننده آن به شمار می رفتند.

 

سردار جمیری تصریح کرد: امروزه هم بخش عمده ای از فعالیت های عام المنفعه و رسیدگی به محرومان توسط بازاریان رقم می خورد و این نقش در استان یزد نسبت به استان های دیگر کشور برجسته تر است.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد خطاب به بازاریان گفت: همانگونه که بازاریان در قبل از انقلاب پشتیبان نهضت های آزادی بخش بوده و این انقلاب با حمایت آنان شکل گرفته و با پشتیبانی مرجعیت به ثمر رسیده است امروز هم نقش بازار در حفظ دستاوردها ی انقلاب اسلامی می تواند نقش برجسته ای باشد چرا که شما بیشترین ارتباط را با مردم دارید و در دل آنان هستید.

 

وی تاکید کرد: نشر روحیه انقلابی و تفکر بسیجی و ولایی، برگ های زرینی را در تاریخ انقلاب بر جای گذاشته است.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است