شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدمسئول بسیج دانشجویی استان یزد : ۷۰۰ دانشجوی یزدی در قالب ۴۰ گروه جهادی به مناطق محروم اعزام شدند

مسئول بسیج دانشجویی استان یزد : ۷۰۰ دانشجوی یزدی در قالب ۴۰ گروه جهادی به مناطق محروم اعزام شدند

منتشرشده در یزد دوشنبه, 25 تیر 1397 ساعت 11:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به شرکت ۲۳۰ دانشجوی یزدی در طرح ولایت گفت: ۷۰۰ دانشجوی یزدی در قالب ۴۰ گروه جهادی به مناطق محروم اعزام شدند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سید حسین راسخی مسئول بسیج دانشجویی استان یزد در دیدار با اصحاب رسانه استان یزد از اجرای طرح ولایت دانشجویی با عنوان خط امام در دو سطح کشوری و استانی خبر داد و اظهار داشت: هدف از اجرای این طرح توانمند سازی دانشجویان بسیجی در زمینه انجام کارهای تشکیلاتی، تربیت نیروی توانمند در طراز انقلاب اسلامی و تثبیت مبانی اندیشه اسلامی است.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به برگزاری دهمین دوره طرح ولایت در استان یزد گفت: در این دوره 230 دانشجوی استان شرکت می‌کنند.

 

وی با اشاره به شرکت 40 دانشجوی یزدی در طرح ولایت کشوری در مشهد مقدس افزود: این در حالی است که از استان‌های دیگر تنها 10 تا 15 دانشجو شرکت دارند و این مطلب گواه ظرفیت بالای دانشجویان یزدی است.

 

راسخی در ادامه از اعزام 700 دانشجوی یزدی در قالب 40 گروه جهادی به مناطق محروم استان خبر داد و به تشریح اهداف آن پرداخت و گفت: کمک به محرومین، امور فرهنگی و ارتقاء سطح بهداشتی از مهمترین اهداف حضور دانشجویان جهادی در مناطق محروم است.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان یزد در تبیین نقش بسیج دانشجویی در مسائل سیاسی و اقتصادی هم اظهار داشت: با توجه به خلأ و نیاز شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی این شورا در سال 1390 در سطح کشور شکل گرفت و کار بررسی موضوعات سیاسی در سطح جامعه و انتقال آن به مسئولان امر و ارائه راهکار را در دستور کار خود دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: دو قرارگاه "شهید احمدی روشن"و"شهید طهرانی مقدم" در راستای گفتمان سازی علمی و تخصصی مشکلات جامعه فعالیت می‌کنند.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان در پایان از برگزاری طرح ولایت دانشگاهی در سطح دانشگاه‌های استان یزد در سال‌های آتی خبر داد.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است