شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد: اقتدار ایران به واسطه خون شهدا و ایثارگران است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد: اقتدار ایران به واسطه خون شهدا و ایثارگران است

منتشرشده در یزد شنبه, 30 تیر 1397 ساعت 15:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه اقتدار ایران به واسطه خون شهدا و ایثارگران است، گفت: انقلاب اسلامی ایران در ابعاد مختلف دستاوردهای بزرگی داشته است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین علی گندمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد در یادواره شهدای منطقه سورک یزد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران در تمام ابعاد دستاوردهای بزرگی داشته اظهار داشت: اعتکاف، احیای مساجد، امنیت و موارد بسیار دیگر از مواردی است که انقلاب اسلامی به ارمغان آورده است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد خاطرنشان کرد: این که می بینیم دشمن در تمام ابعاد با ایران به دشمنی برخواسته و امروز در عرصه اقتصاد به خیال خام خود می‌خواهد در برابر این مردمی که روزی از جان خود برای حفاظت از انقلاب گذشتند به پیروزی برسد، به دلیل همین دستاوردهای ایران است.

 

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و ایثارگران و با رهبری‌های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کرده و امروز در منطقه حرف اول را می‌زند تصریح کرد: اگر امروز ما در کل دنیا سربلندیم و با افتخار از ارزش‌ها، دین و افتخاراتمان دفاع می‌کنیم به دلیل وجود همین شهدای والا مقام است.

 

 حجت الاسلام و المسلمین گندمی تصریح کرد: همه ما معتقد هستیم که با مرگ جسمانی همچنان روح ما زنده است و در مراحل مختلفی که خداوند برای ما در نظر گرفته حاضر هستیم  و بر اساس فرهنگ‌نامه قرآن کریم، میت و اموات کسانی هستند که از یاد خدا دور شده و به دیگران و به ویژه دشمنان خدا تکیه کنند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد اشاره داشت:  یک فرد مومن به هیچ عنوان به دشمن تکیه نمی‌کند و امیدش به غیر خدا نیست.

 

وی خاطرنشان کرد: خداوند متعال در آیه 124 سوره انعام با تاکید بر اینکه مقام افراد جهنمی و بهشتی یکسان نیست می‌فرماید که هر کسی مومن بالله نباشد مرده است.

 

 حجت الاسلام و المسلمین گندمی با تاکید بر اینکه منطقه سورک یک منطقه نخبه پرور است و علاوه بر شهدا و ایثارگران متعددی که در هشت سال دفاع مقدس حضور داشتند، امروز تعداد قابل توجهی از قضات، اساتید و پزشکان، مسئولان و نخبگان استان یزد از این خطه هستند.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است