شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد: هفته دفاع مقدس هفته جهاد، مقاومت و ایثار ملت است

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد: هفته دفاع مقدس هفته جهاد، مقاومت و ایثار ملت است

منتشرشده در یزد یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 08:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار جمیری در مراسم رژه نیروهای مسلح استان اظهار داشت:هفته دفاع مقدس هفته جهاد، مقاومت، ایثار، شهادت، پایداری ملت قهرمان است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار  فتح‌الله جمیریفرمانده سپاه الغدیر استان یزد در مراسم رژه نیرو‌های مسلح استان یزد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس هفته جهاد، مقاومت، ایثار، شهادت، پایداری و در یک کلام هفته همه خوبی‌ها و بزرگی‌های یک ملت قهرمان است.

 

وی اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور خاطرات بسیار شیرین مردم عزیز ما و رزم بی‌امان آن‌ها است.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد افزود: همه ما می‌دانیم که در چنین روزی یک روز مانده به ماه مهر و بازگشایی مدارس، و در روزی که دانش‌آموزان آماده می‌شدند برای رفتن به مدارس، دشمن بعثی با پشتیبانی استکبار جهانی ناجوانمردانه جنگی را به این ملت تحمیل نمود.

 

سردار جمیری اضافه کرد: دشمن با توپخانه‌ها و هواپیما‌ها و ابزار جنگی خودش دانش‌آموزان ما که در حال خرید کتاب و دفتر و کیف و لباس مدرسه بودند را در خیابان‌ها به خاک و خون کشید و جنگ تحمیلی آغاز شد.

 

وی عنوان کرد:، اما ملت قهرمان ما در برابر همه‌ی استکبار جهانی و همان‌هایی که آمده بودند انقلاب اسلامی را متوقف کنند و رژیم صهوینستی را در منطقه تثبیت کنند، ایستاد.

 

سردار جمیری خاطرنشان کرد: در همین جنگ نابرابر انقلاب به فرموده امام عزیز(ره) به دنیا صادر شد، ما انقلاب‌مان را به دنیا در همین دوران دفاع مقدس معرفی نمودیم و آمریکایی‌ها و استکبار نتوانستند حتی به یکی از اهداف خودشان برسند.

 

وی با بیان اینکه استکبار به هیچ کدام از اهداف موردنظرش نرسید، یادآور شد: امروز همه می‌دانیم که شرایط رژیم صهیونیستی بسیار سخت‌تر و دشوارتر از آن دوران است. همه می‌دانیم که آمریکایی‌ها امروز در منطقه حرفی برای گفتن ندارند.

 

سردار جمیری در پایان گفت: در همین انقلاب بود که گسترش اسلام صورت گرفت این‌ها نبوده به جز هدایت‌ها و رهبری‌های حضرت امام بنیان‌گذار جمهوری‌اسلامی و همچنین هدایت‌های مقام معظم رهبری( مد ظله ) سکان‌دار نجات بشریت در عصر کنونی.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است