شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد: ۲ هزار و ۵۰۰ رده بسیج در سطح استان فعال است

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد: ۲ هزار و ۵۰۰ رده بسیج در سطح استان فعال است

منتشرشده در یزد سه شنبه, 29 آبان 1397 ساعت 13:21
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز:  فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه امنیت امروز کشور مرهون تفکر بسیجی و ایثارگری‌های بسیجیان است، گفت:  ۲ هزار و ۵۰۰ رده بسیج در سطح استان فعالیت می کنند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار فتح‌الله جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج اظهار داشت: تفکر بسیجی و مجاهدت بسیجیان است که از بروز ناامنی به کشور جلوگیری کرد و همه ما باید قدردان تفکر بسیجی باشیم.

 

وی عنوان کرد: تفکر بسیجی در مقطعی منحصر به دفاع مقدس بود اما به تدریج در همه عرصه‌های سازندگی، علمی، فرهنگی، ورزشی و ... ورود پیدا کرد که این حضور پیشرفت‌های چشمگیری را به دنبال داشت.

 

سردارجمیری تفکر بسیجی را نجات‌بخش جامعه دانست و خاطرنشان کرد: این تفکر کشور و ملت ما را از بسیاری از بلاها دور نگاه داشت و برای همین اصل است که همه ما باید قدردان تفکر و نگاه بسیج باشیم.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برنامه‌های هفته بسیج عنوان کرد: ۲ هزار و ۵۰۰ رده بسیج در سطح استان شامل گردان‌های بیت‌المقدس، امام حسین (ع) و کوثر همچنین واحدهای دانش آموزی، واحدهای قشری، رده‌های مقاومت و ... فعال هستند که اگر هر یک از اینها در طول هفته بسیج، تنها یک برنامه داشته باشند، ۲ هزار و ۵۰۰ برنامه در سطح استان در طول هفته بسیج اجرا خواهد شد.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد ادامه داد: برگزاری رزمایش اقتدار بسیج توسط گردان‌های بیت‌المقدس، گردهمایی ائمه جمعه و جماعات در سطح استان، حماسه حضور بسیجیان در نواحی مقاومت بسیج، برگزاری مانور فرهنگی پایگاه‌های منتخب بسیج خواهران، اجرای طرح جهادی کلاس خدمت در سطح پایگاه‌ها و حوزه های بسیج، خدمت رسانی گروه‌های جهادی در مناطق محروم و افتتاح طرح‌های عمرانی محرومیت‌زدایی از جمله برنامه‌هایی است که در هفته بسیج اجرا می شود.

 

 

انتهی خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است