شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد : فرهنگ ایثار و فداکاری از ویژگی‌های انقلاب اسلامی است
چاپ کردن این صفحه

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد : فرهنگ ایثار و فداکاری از ویژگی‌های انقلاب اسلامی است

منتشرشده در یزد شنبه, 03 آذر 1397 ساعت 13:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد در سخنان پیش از نمازجمعه گفت: فرهنگ ایثار و فداکاری از ویژگی‌های بی نظیر انقلاب اسلامی است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین علی گندمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد با تبریک هفته بسیج و میلاد سراسر نور پیامبر اکرم (ص) گفت: اگر از بسیج و از فرهنگ بسیجی نکته‌ای یادآور شد قطعا این ویژگی و برجستگی بدون در نظر گرفتن تفکر و خط فکری بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و این نهضت قابل ذکر نخواهد بود.

 

حجت الاسلام والمسلمین گندمی اظهار داشت: نگاه معنوی و جهانی و آینده نگری امام خمینی (ره) ظرفیت‌های عظیم و بی نظیر مردمی را در طول ۴۰ سال از عمر انقلاب ایجاد کرد.

 

وی با بیان اینکه فرهنگ بسیجی متبلور از رهنمودهای امام خمینی (ره) راهگشای بسیاری از مشکلات و اتفاقات امروز کشور است، اذعان داشت: امروز ما مدل شبیه سازی شده بسیج و تفکر بسیجی را درکشور‌های دیگر می بینیم و برکات حضور و تشکیل نیروی‌های مردمی در این کشور‌ها را نظاره گر هستیم.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد افزود: انقلاب اسلامی با ظهور خود و استفاده از ظرفیت حضور مردم با تکیه بر فرهنگ بسیجی مبانی اعتقادی و دستاورد‌های جدیدی را ایجاد کرد که در هیچ انقلابی در دنیا دیده نشده بود.

 

وی فرهنگ ایثار و فداکاری را از جمله ویژگی‌های بی نظیر انقلاب اسلامی بیان کرد و گفت: امروز کشور ما و انقلاب به برکت خون شهدای هشت سال دفاع مقدس و پس از آن بیمه شده است؛ فرهنگ شهادت طلبی و ایثار چنان تاثیر گذاربود که بسیاری از قدرتمندان و زورگویان جهان را متحیر کرد.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد تصریح کرد: صدام ملعون در ابتدای حمله به ایران، اولین مصاحبه خود را نیمه کاره گذاشت تا بقیه صحبت‌های خود را در تهران انجام داد، اما دیدیم جنگی که قرار بود، دو روزه با فتح ایران به پایان برسد، ۸ سال با مقاومت ملت ایران به طول انجامید و یک وجب از خاک ما هم به بیگانگان داده نشد.

 

وی با اشاره به رشادت‌ها و دلاورمردی‌ها ملت ایران بویژه جوانان در هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد: از جمعیت ۳۰۰ هزار نفری استان یزد در زمان دفاع مقدس بیش از ۶۵ هزار نفر در جبهه‌های دفاع مقدس حضور داشتند و بقیه مردم نیز در پشت جبهه به هر طریقی به رزمندگان دفاع مقدس یاری می‌دادند.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است