پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - فرمانده سپاه الغدیر استان یزد عنوان کرد: نقش بی بدیل بسیجیان در پیشبرد اهداف و آرمان‌های انقلاب
چاپ کردن این صفحه

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد عنوان کرد: نقش بی بدیل بسیجیان در پیشبرد اهداف و آرمان‌های انقلاب

منتشرشده در یزد سه شنبه, 06 آذر 1397 ساعت 13:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با تاکید بر اینکه برای رفع بسیاری از مشکلات کشور نیاز به تفکر بسیجی است، گفت: تفکر بسیجی هر کجا متبلور شده، راهگشای مشکلات بوده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار فتح‌الله جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در گردهمایی بزرگ بسیجیان استان یزد که در مسجد حظیره  برگزار شد،اظهار داشت: بسیج نقش خود را به درستی در طول چهار دهه گذشته ایفا کرده و امروز در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب، می‌بینیم که باز هم آنچه مشکلات کشور را رفع می‌کند، تفکر بسیجی است.

 

وی افزود: حضور و تفکر بسیجی در طول این سال‌ها، ، راهگشای مشکلات بوده و به واقع می‌توان گفت هر کجا تفکر بسیجی تبلور یافته، مشکلات برطرف شده است.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه بسیجیان استان یزد از مخلص‌ترین نیروها هستند، بیان کرد: بسیجیان یزد همواره در پیشبرد اهداف و آرمان‌های انقلاب پیش‌قدم بوده اند و در برهه‌های مختلف، نقشی بی‌بدیل ایفا کرده اند.

 

سردار جمیری با اشاره به حضور بسیجیان استان یزد در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل در طول دوران دفاع مقدس افزود: بسجیان یزد مظهر ایستادگی و مقاومت، سختکوشی، شهادت طلبی، ایثارگری و تدین بودند.

 

وی خاطرنشان کرد: این ویژگی بسیجیان سبب شد تا تیپ همیشه پیروز الغدیر کارنامه ای درخشان از خود باقی بگذارد و همواره به عنوان یکی از موفق ترین تیپ‌ها در کشور مطرح باشد.

 

سردار جمیری با بیان اینکه یزد در دوران دفاع مقدس جمعیت زیادی نداشت اما بیش از ۴ هزار شهید و هزاران جانباز تقدیم کرد، بیان داشت: این نشان از عزم این مردم دارالعباده برای جانفشانی در راه ولایت دارد و بسیجیان استان یزد هنوز نیز برای تحقق آرمان‌های انقلاب جانفشانی می‌کنند.

 

وی تاکید کرد: ولایتمداری و حزب‌اللهی بودن بسیجیان یزدی زبانزد عام و خاص است؛ چنانچه بسیجیان یزد همچون روزهای ابتدای انقلاب گوش‌ به ‌فرمان مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) هستند و روحیه انقلابی خود را حفظ کرده و در طول چهار دهه گذشته از هیچ کوششی برای سرافرازی نظام اسلامی دریغ نکرده اند.

 

انتهای پیام/09