شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدمسئول مرکز راهبردی بسیج استان یزد:هفتمین مجمع بسیج استان یزد برگزار می شود/ مجمع امسال حرکت به سمت آینده را روشن و شفاف تر می کند

مسئول مرکز راهبردی بسیج استان یزد:هفتمین مجمع بسیج استان یزد برگزار می شود/ مجمع امسال حرکت به سمت آینده را روشن و شفاف تر می کند

منتشرشده در یزد چهارشنبه, 05 دی 1397 ساعت 09:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: دشتی با اشاره به برگزاری هفمین مجمع بسیج استان، گفت: مجمع امسال به صورت توجیهی خواهد بود که حرکت به سمت آینده را روشن و شفاف تر می کند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ غلامحسین دشتی دبیر مجمع بسیج و مسئول مرکز راهبردی بسیج استان یزد اظهار داشت: هفتمین مجمع بسیج استان یزد با حضور آیت الله ناصری امام جمعه استان و رییس این مجمع، نمایندگان و مسئولین استانی و همچنین روسا و دبیران و پشتیبانان شهرستان ها، نخبگان علمی، دانشجویان و دانش آموزان مستعد و فعال پنج شنبه ۶ دی ۱۳۹۷ در سالن غدیر واقع در بلوار دانشجو برگزارخواهد شد.

 

وی ادامه داد: تفاوت عمده این مجمع به عنوان هفتمین مجمع بسیج با مجامع سال‌های گذشته این است که مجمع بندی از نقاط قوت و ضعف‌ها سالیان قبل انجام شده است که امسال با طرح جدید و روندی تکامل کارگروه ها‌ی اقتصاد، صنعت، دفاعی و... را هدایت خواهسم کرد. مجمع امسال به صورت توجیهی خواهد بود که حرکت به سمت آینده را روشن و شفاف‌تر می‌کند. 

 

مسئول مرکز راهبردی بسیج یزد با اشاره به ایجاد مرکز پژوهشگاهی در آینده نزدیک، بیان کرد: موضوعات تخصصی می‌شوند؛ بدین معنا که در آینده در مرکز استان پژوهشگاهی را ایجاد می‌کنیم که پژوهشکده‌های اغماری شهرستان‌ها و هفت میز تخصصی اقتصاد، مسایل فرهنگی، رسانه، صنعت و... از زیرمجموعه‌های این مرکز پژوهشی خواهند بود.

 

دشتی تصریح کرد: در سطح استان ۱۸۰ کارگروه زیر نظر مجمع بسیج در حال فعالیت هستندکه ثمره کارکردشان بصورت طرح، پایان نامه، محتوای خبری و رسانه ای، متن‌های سخنرانی در اختیار مسئولین، فعالین رسانه‌ای و اساتید و دانشجویان قرار گرفته و می‌گیرد.

 

وی با اشاره به اینکه بسیج باید همه مسایل کشور در حوزه مختلف را دغدغه خود بدانند، تاکید کرد: هدف مجمع بسیج شناسایی افراد توانمند برای پیشبرد توسعه یافتگی و پیشرفت همه مسایل کشورمان است.

 

گفتنی است؛ مجمع بسیج استان یزد سالیانه برگزار می‌شود؛ که نتایج زحمات یک ساله ۱۰ شهرستان و دو نواحی مرکزی در این مجمع ارائه، بررسی و راهکار‌هایی اتخاذ می‌شود.

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است