شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد خبر داد: ادامه فعالیت گروه‌های جهادی استان در مناطق سیل زده خوزستان و لرستان

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد خبر داد: ادامه فعالیت گروه‌های جهادی استان در مناطق سیل زده خوزستان و لرستان

منتشرشده در یزد دوشنبه, 11 شهریور 1398 ساعت 08:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به اینکه ۱۷۴ گروه جهادی یزد در نقاط مختلف کشور فعالیت می‌کنند، از ادامه فعالیت آنها در مناطق سیل زده خوزستان و لرستان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛  پورشمسیفرمانده سپاه الغدیر استان یزد در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس یزد اظهار داشت: دوران هشت سال دفاع مقدس دوران پرافتخاری است که فراموش کردن آن برای مردم هم سخت است و لازم است که از حماسه آفرینان این دوران یاد کنیم.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به اینکه همدلی و همراهی بسیار خوبی بین ادارات استان یزد در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی وجود دارد گفت: مجموعه سپاه الغدیر استان یزد برای ایام هفته دفاع مقدس برنامه‌های متعددی برنامه‌ریزی کرده است.

 

وی با اشاره به اینکه بعضی از برنامه‌ها ممکن است کلیشه‌ای و برخی ممکن است تکراری باشد گفت: چند برنامه شاخص و هدف‌دار برای این هفته در نظر گرفته شده است.

 

پورشمسی با بیان اینکه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، رژه حماسی نیروهای مسلح همانند سال‌های گذشته برگزار می‌شود تصریح کرد: همایش سربازان نیروهای مسلح با محوریت اهمیت دادن به قداست و ضرورت سربازی و نگهبانی یکی از ویژه برنامه‌های اصلی است که برای این هفته در نظر گرفته شده است.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد ادامه داد: همایش جهادگران و تجلیل از گروه‌های برتر جهادی سومین برنامه‌ای است که در این هفته و برای روز سوم این هفته در نظر گرفته شده است.

 

پورشمسی با تاکید بر اینکه گروه‌های جهادی بسیار فعالی در استان هستند که در حال حاضر هم در استان‌های خوزستان و لرستان، گروه‌های جهادی از استان در حال فعالیت هستند ادامه داد: یزد 173 گروه جهادی دارد و به حدی رسیدیم که گروه‌های جهادی استان خودکفا هستند و حتی دیگر نیازی به اسکان در شرایط سخت هم ندارند.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد عنوان کرد: گردهمایی برای والدین شهدای یزد یکی دیگر از برنامه‌های پیشنهادی است که برای این ایام در نظر گرفته شده که پیشنهاد می‌شود این برنامه در چهارمین روز هفته دفاع مقدس برگزار شود.

 

وی گفت: همایش پیاده‌روی خانوادگی هم روز جمعه پنجمین روز هفته دفاع مقدس همانند سال‌های گذشته برگزار می‌شود و پیشنهاد می‌شود که امسال این برنامه با وسعت بیشتری برگزار شود.

 

پورشمسی تجلیل از خانواده فرماندهان شهید را دیگر برنامه در نظر گرفته شده برای این ایام دانست و گفت: 128 جانشین گردان به بالا در استان یزد داریم که به علاوه روحانیون رزمنده که در آن دوران فعالیت داشتند، پیشنهاد می‌شود در این ایام از این فرماندهان و خانواده آنها با برگزاری یک برنامه تقدیر شود.

 

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است