شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد: امر به معروف و نهی از منکر از توصیه های شهدا است

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد: امر به معروف و نهی از منکر از توصیه های شهدا است

منتشرشده در یزد شنبه, 23 شهریور 1398 ساعت 09:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: نخستین توصیه شهدا در ارتباط با حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی امر به معروف و نهی از منکر است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در دیدار جمعی از پرسنل سپاه الغدیر استان یزد و نیروی انتظامی استان یزد با آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی که به مناسبت دهه امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد اظهار داشت:امر به معروف و نهی از منکر نخستین توصیه شهدا در ارتباط با حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی است که نشان دهنده توجه ویژه شهدا به این موضوع مهم است.

 

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در ارتباط با احیای امر به معروف و نهی از منکر خاطرنشان کرد: در نخستین گام ، به امر به معروف تکیه داریم و بر آن تاکید می‌کنیم و در مرحله بعدی، بحث نهی از منکر را پیگیری می‌کنیم.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام رونق تولید اشاره کرد و افزود: توجه به رونق تولید و افزایش کیفیت محصولات داخلی، افزایش موالید، بحث مهدکودک‌های دینی، بحث گروه‌های سرود، از دیگر اقداماتی است که در این رابطه در استان شروع شده است.

 

وی ادامه داد: رده‌های بسیج استان یزد قریب به ۹۰ گروه سرود توانمند تشکیل دادند و در نقاط مختلف استان و حتی استان‌های دیگر به برگزاری برنامه‌های فاخر سرود می‌پردازند.

 

پورشمسی تصریح کرد: در حوزه ورزش هم سپاه و بسیج برنامه‌های متعددی دنبال می‌کند که از جمله این موارد امر به معروف ورزش پهلوانی به جای ورزش قهرمانی است.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است