شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد تاکید کرد: ساماندهی و تشکیل گروه‌های تخصصی در راستای خدمات رسانی

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد تاکید کرد: ساماندهی و تشکیل گروه‌های تخصصی در راستای خدمات رسانی

منتشرشده در یزد شنبه, 06 مهر 1398 ساعت 08:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در همایش تقدیر از جهادگران بر ساماندهی و تشکیل گروه‌های تخصصی در راستای خدمات رسانی و برطرف کردن مشکلات مردمی در سراسر کشور تاکید کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در گردهمایی جهادگران استان یزد با اشاره به خدمات ارزشمند جهادگران در اردو‌های جهادی و یاری محرومان تصریح کرد: امروز جهادگران در استان و خارج از استان خدمات شایسته‌ای را  ارائه می‌دهند و وجود این ظرفیت‌ها و گروه‌های جهادی برای همه ما افتخار است.

 

فرمانده‌سپاه الغدیر یزد نسبت به نقشه‌ی راه و اهمیت خدمات رسانی به موقع و کارآمد گروه‌های بسیجی و جهادی در کمک رسانی به مردم با نیت قربت الی الله تاکید کرد.

 

وی ضمن اشاره به ظرفیت و توان عملکرد و آمار نیرو‌های گمنام و بی ادعای جهادگر و بسیجی در امور بازسازی و خدمات رسانی، آموزشی، درمانی و فرهنگی از زحمات جهادگران و مسئولین مربوطه تقدیر کرد.

 

 پورشمسی تاکید کرد : ساماندهی و تشکیل گروه‌های تخصصی در راستای خدمات رسانی و برطرف کردن مشکلات مردمی در سراسر کشور صورت گیرد.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است