شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد: 40سالگی بسیج اوج شکوفایی این نهاد است/ ولایتمداری و انقلابی گری را هرگز نباید فراموش کنیم

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد: 40سالگی بسیج اوج شکوفایی این نهاد است/ ولایتمداری و انقلابی گری را هرگز نباید فراموش کنیم

منتشرشده در یزد دوشنبه, 11 آذر 1398 ساعت 09:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد گفت: بسیج مجموعه‌ای از آحاد مردم است که در شرایط مختلف بنا به ضرورت و مورد نیاز انقلاب در صحنه های مختلف حاضر می شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین علی گندمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد در جمع رابطان نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهاباد اظهارداشت: آنچه که بسیج را به عنوان یک نیروی کارآمد با حضور حماسی و فعال آن مشخص کرد، مربوط به صحنه هایی است که به واسطه آن انقلاب بیمه شد و عمر با برکت این نظام را به چهل سالگی رساند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه بسیج همواره باید به مردم خدمت کند و یکی از محبوبیت های آن نیز همین خدمت به مردم است، اظهارداشت : یک بسیجی همواره باید از غرور و تکبر به دور باشد.

 

وی خاطرنشان کرد: بسیجی بودن به ویژگی های والای اخلاص و تقوا بستگی دارد و در یک کلام بسیجی یعنی پیرو ولایت و مزین به نور رهبر بودن ، زیرا بسیج از بطن مردم است و جنبشی خودجوش و مردمی است که تفاوتی اساسی با دیگر جنبش ها دارد و آن عدم عدول از ارزش های اولیه و اتکا به نیروی مردمی است.

 

حجت الاسلام والمسلمین گندمی در ادامه با اشاره به اینکه بسیج سابقه درخشانی در تاریخ انقلاب دارد تصریح کرد : انقلاب اسلامی تحولی عظیم در روشنگری جهانی اسلام ایجاد کرده است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه الغدیر یادآورشد : ولایتمداری و انقلابی گری را هرگز نباید فراموش کنیم .

 

 

وی تصریح کرد : امروز آثار درخت تنومند بسیج در جهان اسلام و بسیاری از کشورهای دنیای اسلام نمایان است و دشمنان به ویژه استکبارجهانی از نام و قدرت بسیج و بسیجی در هراس هستند .

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد در ادامه خدامحوری، تبعیت از ولایت، شهادت طلبی، تلاش عاشقانه و خستگی ناپذیری را از دیگر شاخصه ها و ویژگی های بسیج یاد کرد و گفت: بسیجیان بدون هیچ چشم داشتی با چهل سال ایستادگی، مقاومت ولایت مداری همراه با جهاد و شهادت از خود نشان دادند.

 

وی عنوان کرد : بسیج همواره در صف اول پاسداری از انقلاب قرار داشته و دارد و نقش آن در خنثی کردن فتنه دشمنان  بیش از گذشته نمایان شده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین گندمی بیداری ملت، حضور به موقع بسیج در صحنه و تدابیر رهبری را از عوامل شکست توطئه های دشمن عنوان کرد و گفت: فشارها، تحریم ها، تورم و گرانی در جامعه ما زیاد است، با وجود تمامی اینها همه باید تابع قانون و ولایت باشند تا دشمن نتواند در بین ما نفو ذ کند.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است