شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیراستان یزد: دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین گام دوم انقلاب است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیراستان یزد: دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین گام دوم انقلاب است

منتشرشده در یزد سه شنبه, 15 بهمن 1398 ساعت 15:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد گفت: یوم الله دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین راهکارهای تحقق گام دوم انقلاب است.

به گزارش سپاه نیوز؛حجت السلام و المسلمین«علی گندمی» مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد در گفت‌وگویی با اشاره به ضرورت بزرگداشت مناسبت‌های ملی و مذهبی، اظهار کرد: یوم الله دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین ارزش‌ها و اهداف انقلاب اسلامی به نسل جوان است.

 

وی با بیان این‌که دشمنان دین و نظام اسلامی از ابتدا تاکنون به دنبال کمرنگ کردن ارزش‌های دینی بین اقشار مختلف جامعه اسلامی بوده و هستند،‌ افزود: انقلاب اسلامی نظامی مردمی است و حمایت و حضور مستمر مردم در صحنه بیمه می‌شود.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد جذب مشارکت مردم به ویژه جوانان در تدوین و اجرای برنامه‌های بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی را ضروری دانست و بیان کرد:‌ حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی با نهادینه سازی فرهنگ ایثار و مقاومت از دیگر ضرورت های اجرایی است که باید بیش از پیش در دستور کار قرار گیرد.

 

حجت السلام و المسلمین گندمی تبعیت بی‌چون و چرا از مقام معظم رهبری را یکی از موثرترین راهکاری ایستادگی در برابر استکبار جهانی عنوان کرد و گفت: مراسم دهه فجر باید با محوریت تبیین راهکارهای تحقق گام دوم انقلاب در استان و کشور برگزار شوند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به توطئه‌های شوم استکبار جهانی علیه اقتدار و انسجام درونی ایران اسلامی،‌تصریح کرد: انقلاب اسلامی به واسطه برخورداری از ارزش‌های معنوی خار چشم استکبار جهانی شده و همین مهمترین دلیل دشمنی آمریکا با ایران اسلامی است.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ حراست از استقلال نظام از مهمترین رسالت ها است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است