شما اینجا هستید: خانهاستانهایزد ضدعفونی سازی معابر و اماکن عمومی بهاباد توسط بسیج و سپاه

 ضدعفونی سازی معابر و اماکن عمومی بهاباد توسط بسیج و سپاه

منتشرشده در یزد سه شنبه, 20 اسفند 1398 ساعت 14:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد گفت: در ادامه مبارزه با ویروس کرونا تمامی معابر شهری، عمومی، ادارات، نهادها و بانک‌های بهاباد توسط نیروهای بسیجی، جهادی، مردمی و سپاه ضدعفونی شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ دهقان ده‌جمالی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا با همکاری گروه‌های جهادی شهید عابدی و پایگاه‌های مقاومت بسیج در بهاباد اقدامات خوبی طی چندین مرحله انجام شده است.

 

دهقان ده‌جمالی با بیان اینکه ما باید در خانه بمانیم تا این ویروس را شکست دهیم افزود: با تمام ظرفیت‌ها آماده هرگونه همکاری برای مقابله با این ویروس منحوس درکنار پرستاران ومدافعان سلامت هستیم .

 

وی آموزش صحیح و پرهیز از ایجاد هراس را از مهمترین ارکان برخورد با کرونا دانست و گفت: تمامی آحاد مردم در راستای حفظ بهداشت عمومی و فردی باید اهتمام داشته باشند و هرگونه اخبار مربوط به این بیماری را از مراجع رسمی پیگیری کنند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بهاباد تصریح کرد: این نهاد مقدس با تجهیزات لجستیکی خود به گندزدایی و ضدعفونی سطح شهر پرداخته و پاسداران و بسیجیان در شهر و روستا با تمام ظرفیت خود در خدمت سلامت جامعه هستند.

 

دهقان تاکید کرد: از شهروندان بهابادی هم بابت رعایت نکات بهداشتی کمال تشکر را داشته و توصیه می‌کنیم در بازه زمانی بیشتر در منازل خود بمانند تا از شرایط خاص پیش‌رو با موفقیت عبور کنیم.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است