شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدجانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد: 9 هزار بسیجی برای یاری رساندن به شبکه بهداشت و درمان استان یزد سازماندهی شدند

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد: 9 هزار بسیجی برای یاری رساندن به شبکه بهداشت و درمان استان یزد سازماندهی شدند

منتشرشده در یزد شنبه, 24 اسفند 1398 ساعت 12:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از سازماندهی 9 هزار بسیجی برای یاری رساندن به شبکه بهداشت و درمان استان یزد خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ زارع کمالی جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد ضمن اعلام آمادگی سپاه الغدیر استان برای مقابله با بیماری کرونا به فعالیت قرارگاه شفا اشاره کرد و گفت: بر اساس تعامل صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی یزد مناطق استان گروه بندی شده و برای هر منطقه با جمعیت ۵۰۰ نفر، چهار مددکار در نظر گرفته شده است.

 

جانشین سپاه الغدیر استان یزد افزود: این افراد تحت آموزش‌هایی قرار می‌گیرند تا بتوانند در مواقع لزوم در زمینه‌های آموزش شهروندان، توزیع اقلام بهداشتی و خدمات درمانی یاری رسان شبکه بهداشت و درمان استان باشند.

 

وی تصریح کرد: تاکنون ۹ هزار نفر از بسیجیان ساماندهی شده اند که از طریق فضای مجازی آموزش‌های لازم را خواهند دید.

 

زارع کمالی همچنین از توزیع ۲۱۰۰ بسته حمایتی مواد غذایی بین نیازمندان خبر داد و گفت: این کمک‌ها که به همت مردم خیراندیش استان به ارزش ۵ میلیون ریال تهیه شده اسست با رعایت موازین بهداشتی و با حفظ کرامت افراد نیازمند توزیع خواهد شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است