شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد: تمام ظرفیت های سپاه الغدیر یزد آماده تحقق شعار سال است/ اقدامات سپاه استان در مقابله با کرونا

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد: تمام ظرفیت های سپاه الغدیر یزد آماده تحقق شعار سال است/ اقدامات سپاه استان در مقابله با کرونا

منتشرشده در یزد یکشنبه, 03 فروردين 1399 ساعت 21:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه الغدیر استان یزد اعلام کرد: سپاه الغدیر یزد در کنار سایر سازمان ها و ارگان ها برای رفع موانع تولید و کمک به صنعتگران و تولید کننده های استان آماده خدمت رسانی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و آرزوی سالی پر رونق و پر از پیروزی و سربلندی برای ملت ایران عنوان کرد: سال گذشته حوادث بسیاری را پشت سر گذاشتیم، حوادثی که شاید برای هر کشوری به غیر از کشور ما بسیار مهلک بود اما ملت بزرگ ایران با عنایت امام زمان (عج)و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و کلید ایمان، تلاش و کوشش این حوادث را نیز به خوبی پشت سر گذاشت.

 

پورشمسی اضافه کرد: ملت شهید پرور ایران با حضور در مراسمات بزرگداشت شهید سلیمانی ثابت کردند که پیرو راه این سرباز ولایت خواهند بود و دست از تلاش و مجاهدت تا نیل به شهادت بر نخواهند داشت .

 

وی گفت: متاسفانه در سال گذشته تمام دنیا از جمله کشور ما با یک ویروس نوظهور خطرناک مواجه شد. در این ماجرا هم دیدیم که مردم بزرگ ایران برای فائق آمدن بر این مشکل دست به دست هم دادند و نیروهای نظامی از جمله سپاه و بسیج نیز در کنار مردم بودند.

 

وی راه اندازی کارگاه تولید ماسک و مواد ضد عفونی کننده، ضدعفونی گسترده معابر شهری، ایجاد نقاهتگاه ها و همکاری با شورای تامین را از جمله اقدامات سپاه الغدیر استان یزد برای مقابله با کرونا دانست و افزود: سپاه همچون چهل سال گذشته در تمامی مشکلات با استفاده از ظرفیت های بسیج مردمی و نیروهای خدوم خود در کنار ملت ایران خواهد ایستاد.

 

پورشمسی با اشاره به تقارن عید نوروز با شهادت امام موسی کاظم علیه السلام گفت: ان‌شاءالله با استعانت از باب الحوائج موسی بن جعفر(ع) موفق می شویم بیماری کرونا را با کمترین تلفات و با همکاری و همیاری مردم و مسئولین پشت سر بگذاریم.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: بر خلاف آنچه که بسیاری تصور می‌کنند. دلیل اصلی مشکلات اقتصادی ما تحریم های ظالمانه غرب نیست بلکه عدم توجه به توان داخل و عدم اطمینان و تکیه بر ظرفیت‌های داخلی است.

 

پورشمسی با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ توسط رهبر انقلاب به نام سال جهش تولید عنوان کرد: نامگذاری سال 99 و سال های گذشته نشان می‌دهد که رهبر انقلاب تمامی مشکلات اقتصادی ما را حاصل عدم توجه به ظرفیت‌های داخل دانسته و از این حیث خواستار توجه بیشتر به تولید و رونق اقتصادی کشور شده اند.

 

فرمانده سپاه الغدیر یزد تاکید کرد: قطعاً با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری ایران همچنان که در زمینه های نظامی به قدرت بزرگی در منطقه و جهان تبدیل شده با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی، دانش نخبگان، اعتماد به صنعتگران و رفع موانع تولید به مشکلات اقتصادی کنونی نیز غلبه کرده و به یک قدرت اقتصادی تبدیل خواهد شد.

 

وی اعلام کرد: سپاه الغدیر یزد در کنار سایر سازمان ها و ارگان ها برای رفع موانع تولید و کمک به صنعتگران و تولید کننده های استان آماده خدمت رسانی است.

 

وی اضافه کرد: در این زمینه ظرفیت هایی علمی و پژوهشی سپاه و بسیج نظیر ظرفیت بسیج اساتید، بسیج دانشجویی، بسیج علمی و پژوهشی، بسیج مهندسین و سایر اقشار بسیج آماده تلاش و برنامه ریزی برای تحقق شعار سال خواهد بود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است