شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدجانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از نقاهتگاه شهید شیخی شهرستان ابرکوه بازدید کرد

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از نقاهتگاه شهید شیخی شهرستان ابرکوه بازدید کرد

منتشرشده در یزد چهارشنبه, 13 فروردين 1399 ساعت 13:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از نقاهتگاه شهید شیخی شهرستان ابرکوه بازدید کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ ابرقویی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه از بازدید حسین زارع کمالی جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از نقاهتگاه شهید شیخی شهرستان خبر داد و گفت: بر طبق مصوبه شورای تأمین و ستاد مبارزه و مقابله با ویروس کرونا، سالن ورزشی شهید شیخی شهرستان ابرکوه به عنوان نقاهتگاه بیماران کرونایی که مراحل درمان را طی کرده اند، از روزهای آینده آماده پذیرش خواهد بود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه، اذعان کرد: این نقاهتگاه با محوریت سپاه و به همت گردان امام حسین (ع) پس از طی مراحل نظافت، محلول‌پاشی و ضدعفونی، راه‌اندازی سیستم سرمایشی و گرمایشی و ... به تعداد 20 تخت و برخی اقلام فوریت های پزشکی و درمانی تجهیز شده است.

 

ابرقویی خاطرنشان کرد: نقاهتگاه شهید شیخی که در آن اتاق‌های ویژه ای برای کادر پرستاری و نگهبانی نیز پیش‌بینی و تجهیز شده است، از روزهای آینده آماده پذیرش بیماران مبتلا به کرونا است که مراحل درمان را طی کرده و باید دوره نقاهت را نیز بگذرانند.

 

وی تأکید کرد: با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان و شهرستان ابرکوه از همه مردم تقاضا داریم با مشارکت جدی‌تر به عنوان محور اصلی مقابله با این بیماری، یاری گر همه مسئوولین و مدافعان سلامت بوده و از ترددهای غیرضروری جداً خودداری کنند و در انجام اقدامات پیشگیرانه و رعایت توصیه‌های بهداشتی اهتمام داشته باشند.

 

گفتنی است جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در سفر یک روزه خود به شهرستان ابرکوه نیز از کارگاه دوخت ماسک در پایگاه مقاومت بسیج حضرت فاطمه الزهرا (س) شهر مهردشت، ایستگاه‌های غربالگری مهردشت و اسفند آباد بازدید کرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است