شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجان  فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان: ۵۹ هزار بسته کمک معیشتی در بین نیازمندان زنجانی توزیع شده است

  فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان: ۵۹ هزار بسته کمک معیشتی در بین نیازمندان زنجانی توزیع شده است

منتشرشده در زنجان دوشنبه, 22 ارديبهشت 1399 ساعت 08:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، گفت: از زمان شیوع کرو نا ویروس در استان تاکنون بیش از ۵۹ هزار بسته کمک معیشتی در بین نیازمندان توزیع شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه از زمان شیوع کرونا ویروس در استان تاکنون بیش از ۵۹ هزار بسته کمک معیشتی در بین نیازمندان توزیع شده است، گفت: ارزش ریالی هر بسته بیش از ۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار تومان است.

 

وی اظهار کرد: طرح مواسات تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه داد و آخرین مر حله این طرح در روز عید فطر می‌باشد.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، به اجرای خوب و موفقیت آمیز رزمایش مومنانه و مواسات در استان زنجان اشاره کرد و گفت: سپاه استان با همکاری بسیج و گروه‌های جهادی ضد عفونی کردن معابر عمومی دستکاههای اجرایی را انجام می‌دهد.

 

سردار کرمی همچنین از فعال بوده بیش از ۲۴ کار گاه تولید ماسک در استان زنجان خبر داد و گفت: روزانه بیش از ۱۰ هزارو ۵۰۰ عدد ماسک توسط بسیجیان در استان توزیع می‌شود.

 

وی تصریح کرد: رزمایش سراسری کمک مومنانه از ۲۳ فروردین ماه آغاز به کار کرده و در این رزمایش کمک و مساعدت به همنوعان در اقصی نقاط استان انجام می‌شود.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، تاکید کرد: بانک اطلاعاتی از خانوارهای واجد شرایط در استان تهیه شده است و کمک‌های لازم به آنها انجام می‌شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است