شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانفرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان مطرح کرد: توزیع  ۲۲۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان مطرح کرد: توزیع  ۲۲۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان

منتشرشده در زنجان دوشنبه, 26 آبان 1399 ساعت 14:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: توزیع ۲۲۰ هزار بسته معیشتی و اهدای ۵هزار بسته نوشت‌افزار از اقدامات بسیج در شرایط کرونایی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان صبح امروز (۲۶ آبان‌ماه) در جلسه شورای اداری استان که به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، ضمن گرامی‌داشت هفته بسیج، تشکیل بسیج را یکی از تدابیر ارزشمند امام خمینی (ره) عنوان کرد و افزود: با فرمان بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی مبنی بر تشکیل بسیج، همه آحاد مردم برای دفاع از انقلاب اسلامی در صحنه‌های مختلف حضوری فعال داشتند.

 

وی با بیان اینکه مردم در قالب بسیج، دوشادوش سایر نیروهای مسلح در دوران دفاع‌مقدس صحنه‌های زیبایی را در تاریخ انقلاب اسلامی خلق کردند، تصریح کرد: حضور بسیج در جبهه مقاومت نیز پررنگ بود و امروز شاهد حضور بسیج در جهان هستیم که این حضور تداوم داشته و روز به روز گسترده‌تر می‌شود.

 

وی از حضور موثر و عملیاتی بسیج در سیل سال‌های اخیر و قرار گرفتن بسیج در صف مقدم کمک به مردم سیل‌زده خبر داد و اظهار کرد: در سال‌های اخیر ۱۸۱۶ پروژه عمرانی در استان زنجان با کمک بسیجیان در مناطق محروم به اجرا گذاشته شده است. همچنین طی سال گذشته و امسال ۵۰۱ پروژه در استان به اجرا گذاشته شده که ۴۱ مورد از این پروژه‌ها طی هفته بسیج امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

سردار کرمی با یادآوری اینکه سال گذشته و امسال در مجموع ۱۹۲ پروژه غیرعمرانی در استان توسط بسیج به اجرا گذاشته شده است، ادامه داد: همچنین طی ماه‌های اخیر به واسطه شیوع ویروس کرونا شاهد توزیع بسته معیشتی به تعداد ۲۲۰ هزار مورد، هر بسته به ارزش ۳۵۰ هزار تومان بودیم. علاوه بر این، اهدای ۵۰۰۰ بسته نوشت‌افزار، هر بسته به ارزش ۱۴۰ هزار تومان را نیز باید به این اقدامات اضافه کرد.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه از توزیع ۳ میلیون عدد ماسک و توزیع کمک‌های مومنانه به ارزش ۸۰ میلیارد تومان در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: بسیج جامعه زنان از تشکل های پرتلاش در کشور است که نظیر آن در هیچ جای دنیا یافت نمی‌شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است