شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانفرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان: فضای شهری زنجان برای برگزاری کنگره آماده شود

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان: فضای شهری زنجان برای برگزاری کنگره آماده شود

منتشرشده در زنجان سه شنبه, 23 دی 1399 ساعت 11:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در جلسه کمیته یادمان‌ها و گنجینه‌های کنگره ملی شهدای استان تاکید کرد که شهرداری ، فضای شهری زنجان را برای برگزاری کنگره در سال آینده آماده کند.

به گزارش سپاه نیوز؛ جلسه کمیته یادمان‌ها و گنجینه‌های کنگره ملی شهدای استان با حضور مسئولان استانی در سالن جلسات سازمان فرهنگی شهرداری زنجان برگزار شد.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در این جلسه ضمن ادای احترام به مقام شهدا اظهار داشت: در روزهایی قرار داریم که دقیقا در این روزها اوج درگیری‌ها میان رزمندگان ایران با ارتش بعث عراق بود؛ به همه شهدا و جانبازان دفاع مقدس ادای احترام می‌کنم.

 

وی با بیان اینکه برگزاری کنگره ملی شهدای استان زنجان برای همه ما یک افتخار محسوب می‌شود، تصریح کرد: شهرداری زنجان موظف است که فضای شهری را برای سال آینده آماده کند. یعنی همه مردم، بو و عطر شهدا را در شهر احساس کنند و هر مهمانی که وارد زنجان می‌شود احساس کند که زنجان رنگ و بوی دفاع مقدسی به خود گرفته است.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با تاکید بر اینکه برابر رشادت‌های شهدا واقعا هیچ کاری انجام نداده ایم  عنوان کرد: متاسفانه از از نام برخی از شهدای زنجان اصلا نام و نشانی در شهر دیده نمی‌شود که اعضای شورای شهر باید با ظرافت بیشتری نسبت به نامگذاری خیابان‌ها اقدام کنند.

 

وی با اشاره به اینکه نامگذاری خیابان‌ها به اسم شهدای ارتش، ناجا سپاه، بسیج، جهاد و هلال احمر باید در کل شهر انجام شود، تشریح کرد:باید نام‌های شهدا در کل شهر پخش شوند. همینطور شهرداری توجه ویژه‌ای برای گرامیداشت یاد و خاطره مدرسه‌ای که در دوران دفاع مقدس بمباران شد داشته باشد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است