شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان: طلاب و دانشجویان با تمام توان خود از انقلاب دفاع کنند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان: طلاب و دانشجویان با تمام توان خود از انقلاب دفاع کنند

منتشرشده در زنجان سه شنبه, 02 آذر 1400 ساعت 14:57
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: طلاب علوم دینی و دانشجویان دانشگاهها باید با تمام توان خود از انقلاب و اسلام دفاع کنند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن بیگدلی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در مراسم گرامیداشت روز بسیج طلاب و روحانیون و تجلیل از روحانیون رزمنده افزود: به فرموده بنیانگذار جمهوری اسلامی برای پیشبرد اهداف انقلاب، دانشگاه و حوزه بیش از هر محل دیگری به اتحاد و انسجام نیاز دارد.

 

وی تاکید کرد: امروز یکی از ضروری ترین تشکل ها، بسیج دانشجو و طلبه است و طلاب علوم دینی و دانشجویان دانشگاهها باید با تمام توان خود از انقلاب و اسلام دفاع کنند و بسیجیان نیز پاسدار اصول تغییر ناپذیر نه شرقی و نه غربی باشند.

 

حجت الاسلام والمسلمین بیگدلی با اشاره به نقش روحانیون در عرصه های مختلف، یادآورشد: تشکیل بسیج طلاب و دانشجو نیز از تاکیدات جدی امام راحل بود که این امر امروز محقق شده و برکات بسیاری داشته است.

 

وی با بیان اینکه جبهه و جنگ ما نیز بدون روحانیت صفا نداشت، تصریح کرد: حضور روحانیت به این فضاها عشق و معنویت می داد و تحمل سختی های شبانه روزی را برای رزمندگان آسان می کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین بیگدلی افزود: روحانیون حتی در معرکه جبهه و جنگ و خط مقدم حضور داشته و میدان دار بودند و نقش خود را ایفا می کردند.

 

وی حضور روحانیون و طلاب را در پایگاههای مقاومت و حوزه های علمیه سرنوشت ساز خواند و گفت: اجرای طرح "صالحین" که رهبر معظم انقلاب(مدظله العالي) نیز بر آن توجه ویژه دارند، بدون حضور موثر روحانیون امکان پذیر نبود.  

 

حجت الاسلام والمسلمین  بیگدلی به اجرای طرح " محله اسلامی " اشاره کرد و افزود: در این طرح روحانیون و طلاب بسیجی میدان دار خواهند بود تا آموخته های خود را به جمعیت مخاطب منتقل کنند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با تاکید بر اینکه بسیج را انحصاری نکرده ایم و اجازه نمی دهیم نگاه انحصاری به آن شود، گفت: بسیج برای همه جامعه و انقلاب است، نه جریانی می تواند از بسیج به نفع خود استفاده کند و نه گروه، حزب، و هیچ فکر و اندیشه ای می تواند آن را به نام خود ثبت کند. 

 

حجت الاسلام والمسلمین بیگدلی افزود: بسیج امامین انقلاب را دارد، اندیشه های امام را در خود می بیند و برای اجرای منویات رهبری تلاش می کند و این امر تنها به وسیله همین روشنگری ها محقق می شود.

 

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است