شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانفرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان مطرح‌کرد؛آمادگی‌کامل نیروهای سپاه و بسیج برای مقابله با تهدیدات دشمنان

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان مطرح‌کرد؛آمادگی‌کامل نیروهای سپاه و بسیج برای مقابله با تهدیدات دشمنان

منتشرشده در زنجان شنبه, 10 مهر 1395 ساعت 09:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار کرمی با بیان اینکه رزمندگان و بسیجیان گوش به فرمان ولی فقیه، آماده خنثی‌سازی فتنه‌های دشمنان هستند، گفت: رزمندگان دلیر آماده هستند تا در مقابل هرگونه تهدیدی جانانه ایستادگی کنند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در رزمایش الی بیت‌المقدس بسیجیان زنجانی در تیپ 36 انصارالمهدی (عج) استان زنجان اظهار کرد: امروز بسیجیان زنجانی در سراسر استان با به کارگیری بخشی از گردان‌های سریع خود تمرینات تاکتیکی را برای مقابله با دشمن مرور می‌کنند.

 

وی از حضور 32 گردان در این رزمایش خبر داد و تصریح کرد: تمرینات در این رزمایش شامل مقابله با تهدیدات دشمن و مرور تمرینات تاکتیکی در این زمینه است.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان اضافه کرد: رزمایش امروز یادآور حضور بسیجیان در دوران دفاع مقدس است.

 

سردار کرمی با بیان اینکه طی هشت سال دفاع مقدس مردم ایران با جان و مال خود از کشور و نظام خود دفاع کرده‌اند، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در طی سخنرانی اخیر خود بر موضوع آمادگی دفاعی و بالابردن توانایی نیروهای نظامی تأکید داشته‌اند.

 

وی با بیان اینکه بسیجیان آمادگی خود را برای کار در زمینه فرهنگی، عمرانی، امنیتی و دفاعی و آبادانی ایران اسلامی اعلام می‌کنند، گفت: همان گونه که بسیجیان و رزمندگان استان زنجان در 46 عملیات دفاع مقدس حماسه آفریدند، امروز نیز گوش به فرمان ولی فقیه خود هستند.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با تأکید بر بیداری روی داده در بین کشورهای جبهه مقاومت افزود: این بیداری امروز به برکت ایستادگی و خون شهیدان بیداری اسلامی در جهان اسلام تحقق یافته است.

 

 

وی با تأکید بر اینکه رزمندگان و بسیجیان گوش به فرمان ولی فقیه آماده خنثی‌سازی فتنه‌های دشمنان هستند، در پایان سخنان خود افزود: رزمندگان دلیر آماده هستند تا در مقابل هرگونه تهدیدی جانانه ایستادگی کنند.

 

شایان ذکر است، رزمایش الی بیت‌المقدس با حضور 12 گردان از خواهران و برادران بسیجی در زنجان از عصر پنجشنبه در تیپ 36 انصارالمهدی (عج) سپاه زنجان آغاز شدکه بیش از 3 هزار بسیجی در رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر حضور داشتند.

 

عملیات تأخیری، دفاع از کوی برزن، امداد و نجات، کمین و ضدکمین، هلی‌برن و ضدهلی‌برن، دفاع از مراکز حساس، کنترل معابر وصولی از تمرینات تاکتیکی گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر در این رزمایش است.

 

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است